Rüyada “ Çöl ” Görmek

Çöl
Rüya da çöl görmek sıkıntılardan kurtulup manevi bir huzura erişebileceğiniz aynı zamanda bolluk bereket ve maddiyatın elinize geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Çöl Görmek;Rüyada çöl görmek hayırlı ve esinlik veren rüyalar dandır. Rüya sahibine bolluk ve esinlik vermekle birlikte rahata ereceğini maddi sıkıntılardan kurtulup çevresine yardım eden cömert kişilerden olacağına paraya üne ve unvana kavuşacağına hayır sahibi olacağına yorumlanır.Bundan sonraki yaşantısında huzur ve mutluluk olacağına aynı zamanda hayır sahibi olup maddi ve maneviyatta güçleneceğine delalet eder.Bu rüyayı gören kişinin nasibi kaderi ve kısmeti açık olup yaşadığı bu hayatta istediği her şeye kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Çölde Yürüdüğünü Görmek;Rüyada çölde yürümek rüya sahibinin geçmişte yaşamış olduğu yaşamına son verip kendine yeni bir sayfa açmasını ifade eder.Kişi geçmişte yaptığı hatalarından dolayı kendine bir pay çıkarır ve ona göre hayatında bir yön verir.Rüyada çölde yürüyen kişi normal düzenli hayatını kurar ve bu kurduğu yeni hayatını şekillendirir.

Rüyada Çölde Kaybolduğunu Görmek; Rüyada çölde kaybolduğunu görmek kişi geçmişte yaşadığı hayatından vazgeçmeye çalışsa-da başaramaz ve bu kişinin içinde bir eksiklik oluşturur.Farklı olarak ta rüyada dolaştığını gören kimse geçmişte sevmiş unutamamış olduğu bir kimseden vazgeçmeye çalışsa da  kopmadığının  farkına varmasıyla ifade edilir.

Rüyada Çöle Yağmur Yağdığını Görmek;Rüyada  çöle yağmur yağdığını görmek özlem gidermek anlamına gelir. Kişinin uzaktaki sevdiğine olan özlemi ifade edilir.Bu sevgi kişinin yokluğunda acı çektiği unutamadığı ve her zaman yanında olmasını istediği kişiye duyduğu özlemidir. Ve bu özlem kişinin rüyasının gerçekleşmesiyle son bulur.

Rüyada Çöl Fırtınası Görmek; Rüyada çöl fırtınası görmek rüyayı gören kimsenin girmiş olduğu bir işten dolayı çektiği sıkıntıları ifade eder. Rüya sahibi hayırlı bir işe yönelmiş olup girmiş olduğu o işte çektiği sıkıntıları ifade edilir. Başka bir deyişle rüyada çöl fırtınası görmek kişinin sürekli peşinde bir başka varlığın olmasıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.