Rüyada “ Çömlek ” Görmek

Çömlek
Çömlek, bazı defa doğum ve düşük yapan kadın, cariye, yolculuk ve hayvanı ifade eder. Eğer çömlek bakırdan olursa; fakir bir kadına yahut iş hususunda can sıkacak derecede ısrar etmeyi ve sırları gizlemeyi ifade eder.

Rüyada Çömlek Görmek; nimetlerini komşulara ve insanlardan gizlemeyen adam demektir. Çömlek, bazı defa doğum ve düşük yapan kadın, cariye, yolculuk ve hayvanı ifade eder. Eğer çömlek bakırdan olursa; fakir bir kadına yahut iş hususunda can sıkacak derecede ısrar etmeyi ve sırları gizlemeyi ifade eder.

İçinde yemek olan bir çömlek başkalarına sahip çıkıp onları kollayacak ve onlarla ilgilenecek potansiyelimiz olduğunun göstergesidir. Rüya, bu potansiyelimizi harekete geçirmek için içsel bir uyarı niteliği taşıyor olabilir. Su dolu bir çömlek duygusal kapasitemizin yüksekliğinin simgesidir.

Rüyada Çömlekçi Görmek ; Rüyada çömlekçi görmek  cariye, köle ve hayvan satıcısını görme ve rüya sahibinin rütbesine göre hayır veya şer için toplanmış bir cemiyette bulunmasını yahut tahsildarı ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.