Rüyada “ Çorap ” Görmek

Çorap
Rüyada çorap görmek neye delalet eder. Rüyada çorap görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada çorap görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Çorap Görmek

Rüyada çorap görmek; genel anlamda kadına işaret eden bu rüya iş hayatınızda size karşı maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, sizi her türlü kötülüklerden uzak tutan, ileriye dönük planlı hareket etmenizi vesile olan kimselerden göreceğiniz destek sayesinde hayatınızın her köşesinde mutlu olacağınıza işaret edilir. Rüyada görülen çorap şık ve parlak ise hayatınızın her köşesinde mutlu olup maddi ve manevi tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza, eski ve yırtık çorap ise sizi bekleyen kötülüklere yorumlanır. Rüyada görülen çorap rüyası olumsuz olarak ifade edildiğinde hane içinde ayrılık haberi almaya, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, elinize geçecek fırsatları ters tepmeye işaret edilir.

Rüyada Yün Çorap Görmek

Rüyada yün çorap görmek; sizi bekleyen sıkıntılı günlere, fırsat kapılarını ters tepmeye, elinize geçen malınızın kıymetini bilmeyerek saçma sapan şeylerde kullanmaya, sevdiğiniz size değer veren insanlara ters giderek mutsuz olmaya yorumlanırken aynı zaman da görülen bu rüya hane içinde sevdiğiniz bir kimseden ayrı kalarak huzursuz olacağınıza, elinizdekilerin kıymetini bilmeyerek hayatı amaçsızca yaşayacağınıza işaret edilir. Rüyada yün çorap giydiğini görmek, güzel ahlaklı hayır sahibi, gönlü zengin kimselerden yardım görerek sıkıntılarınızı geride bırakmaya, maddi yönden rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada İnce Çorap Görmek

Rüyada ince çorap görmek; iş hayatınızda kararsız kalacağınız bir takım olaylara maruz kalarak ikilem yaşayacağınıza, yaptığınız işlerde sizi yanlışa sürükleyen, başarısız olmanıza sebep olan, sizi meddi ve manevi anlamda her zaman  zor durumda kalmanıza sebep olan kötü niyetli insanların varlığına işaret ederken görülen bu rüya aynı zaman da hayır kapılarını aralayarak manevi anlamda yapacağınız hayır işlerine, ihtiyaç sahibi kimseleri mutlu etmeye, hanenize helal lokma götürmeye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada beyaz çorap görmek; gönül kapılarınızın aralanmasına, hayırlı bir evlilik yapmaya, rızkınızı genişleyerek kazanç sağlayacağınız bir çok işte başarılı olmaya yorumlanır. Rüyasında beyaz çorap giyen bir kimse alacağı müjdeli haber sayesinde hayatını değiştirerek olumsuz anlamda çektiği tüm maddi sıkıntılarını geride bırakır eline geçecek parayla hayatını eğlenceli hale getirecek aktiviteler sergileyerek az da olsa hayatın gerçeklerinden uzaklaşır.

Rüyada Pis Çorap Görmek

Rüyada pis çorap görmek; rüyayı gören kişinin arkasından konuşan hanesine ona karşı kötülük yapmaya çalışan, art niyetli, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen kimselerden zarar görerek uzun süre, yaşadığı sıkıntıyı ve tatsız olayı üzerinden atamayacağına insanlara karşı güvenini kaybederek her kesi ve her şeyi olumsuz olarak göreceğine yorumlanır.

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

Rüyada yırtık çorap görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında kısa süreli maddi anlamda sıkıntı çekeceğine, yaşanan bazı aksi olaylar yüzünden mutsuz olacağına, kurduğu hayatın istediği gibi gitmediği için yakınarak geçmişinin pişmanlıklarını güdüleceğini yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler genel anlamda mutlu olmayı başaramayan, yaptığı işlerden haz almayan, hayatı hep olumsuz yönleriyle gören kimselerdir.

Rüyada Kırmızı Çorap Görmek

Rüyada kırmızı çorap görmek; ailenizden ve sevdiklerinizden aldığınız hayır duaları ile tüm işlerinizde başarılı olup mutsuz olaylarla karşılaşmayacağınıza, elinize geçen tüm fırsatları değerlendirerek ileriye dönük sağlam yatırım getiren işlere gireceğinize, kısmet kapılarınızın açık olup yakın zamanda sevdiğiniz bir kimseyle dünya evine gireceğinize işaret edilir. Rüyasında kırmızı çorap gören ya da giyen bir kimse yakın zamanda ihtiyaç sahibi bir kimsenin hayır duasını alarak onu zor olan bir çok sıkıntılı işlerden kurtaracağına, ailesiyle eğlenceli aktivitelerde yer alacağına yorumlanır.

Rüyada Çorap Giymek Görmek

Rüyada çorap giydiğini görmek; alçak gönüllü, hayır sahibi, sevecen, iyi niyetli, başkalarının mutluluğu için uğraşan, çevresindeki insanların sevgisini kazanan, yaptığı her işte başarı sağlayan kimselere işaret ederken aynı zamanda kutsal sayılan hayırlı bir yolda ilerlemeye, rızk kapılarınızın açılmasına, karşınıza çıkan tüm zorluları yenerek şehadet kapılarını aralamaya yorumlanır.

Rüyada Çorap Almak Görmek

Rüyada çorap aldığını görmek; hayırlı bir rüya olmayı kişinin başına gelebilecek maddi ve manevi kötülüklere yorumlanır. Rüya sahinin iş hayatında istenmeyen suçlamalara maruz kalarak huzurunun kaçacağına, çevresindeki kötü niyetli insanlar yüzünden yaptığı tüm işlerde başarısız olarak iş hayatında ona güvenen kişilere karşı kendisini zavallı aciz hissedeceğine işaret edilir.

Rüyada Çorap Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Çorap Sökmek Görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında yalansız yere yaşanan suçlamaya maruz kalarak insanlara karşı güveninin yok olacağına, eski mutlu günlerini geride bırakarak hayatı amaçsız olarak yaşayan ileriye dönük beklentisi olmayan, ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalmayı tercih eden kişi haline geleceğine işaret edilir.

Rüyada Çorap Vermek Görmek; yaptığınız hayırlı işler sayesinde rızk kapılarınızın açılarak maddi sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza, kendinizi toparlayarak yaptığınız başarısız olaylardan ders çıkaracağınıza, karşınıza çıkan her türlü fırsatları değerlendirerek kısa zaman da eski güzel yaşantınıza kavuşacağınıza işaret edilir.

Rüyada Çorap Yıkamak Görmek; geçmişinizi bir kenara bırakarak hayatınıza yenilik katan olaylar karşısında hayata tekrar tutunacağınız, başarılı işlerde kendinizi göstererek kısa zamanda yükseleceğinize, aldığınız kararlar ve yaptığınız işlerde gözleri hep üzerinizde toplayacağınıza işaret edilir.

Rüyada Çorap Aramak Görmek; iş hayatınızda tüm dikkatleri üzerinize çekecek başarılı projelerde yer alarak yaptığınız işlerden yüklü miktarda kazanç elde edeceğinize, kısa zaman da kendinizi gösterebileceğiniz başarılı işlerde yer alacağınıza, hane içinde geçmişten yaşanan tatsız olaylardan dolayı yaşanan ayrılıkların son bularak sevdikleriniz kimselerle bir araya geleceğinize yorumlanır.

Rüyada Çorap Üstüne Çorap Giymek Görmek; iş hayatınızda size her anlamda akıl ustalığı göstererek yaptığınız başarılı işlerle sizi kendisine çekecek, aldığınız kararlarda daima arkanızda durarak sizi her anlamda destekleyecek, yaşadığınız yoğun iş temposundan sizi biraz olsun kurtararak rahat nefes almanızı sağlayacak bir kimsenin varlığına işaret ederken görülen bu rüya aynı zaman da hane içinde üzüleceğinizi sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceğinizi yorumlanır.

Rüyada Çorap Çıkarmak Görmek; ileriye dönük pişmanlık duyacağınız hatalara yaparak size karşı maddi manevi her anlamda yardımı dokunmuş, sizi her türlü kötülüklerden koruyan, iş hayatınızda sizi sıfırdan var eden kişilere karşı  yaptığınız yanlış hatalı davranışlarınız yüzünden pişmanlık duyarak bunlardan ders alacağınıza, elinizdeki değerli varlıkların kıymetini bilerek onların sevgisini kazanacağınıza işaret edilir.

Rüyada Çorabın Kaçması Görmek; kötü niyetli düşmanlarınızın varlığına işaret edilen bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli ve duyarlı olmanız gerektiğine, yapacağınız hatalı bir davranışınızın sizi dönüşü olmayan yola sokacağına yorumlanır.

Rüyada Çorap Kaybetmek Görmek; elinizdeki mal varlığınızı bir hiç uğruna kaybetmeye, yaşadığınız güzel anılarınızın yok olarak sizi bekleyen uğursuzlukların varlığına, huzursuz oluşunuz ve saygısızca davranışlarınız yüzünden sevdiklerinizden ayrı kalarak yaşadığınız koca hayata karşı yalnız ve çaresiz kalacağınıza işaret edilir.

Rüyada Çorap Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çorap görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren çorap  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Çorap  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada çorap görmek, kişiye destek olacak ve yardım edecek birine işaret ederken genelde bir kadın ile tabir edilir. Rüyada görülen çorap eğer şık ve kaliteli bir çorapsa güzel ve faydalı işler yaparak herkesin sevgisini kazanan birine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Asya Soydan dedi ki:

  Kolay gelsin birde hocam rüyamda camiye gidiyorum camide namaz kılarken ayağımda yırtık eski çorap olduğunu görüyorum inanın çok utanıyorum millet fark etmesin diye ayaklarimla kapatmaya çalışıyordum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Asya hanım rüyanız birden farklı şekilleri ifade ediyor. Rüyada cami görmek, güzel ve iyidir. Ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder. Rüyada yırtık çorap görmek ise, rüyayı gören kimsenin iş hayatında kısa süreli maddi anlamda sıkıntı çekeceğine, yaşanan bazı aksi olaylar yüzünden mutsuz olacağına, kurduğu hayatın istediği gibi gitmediği için yakınarak geçmişinin pişmanlıklarını güdüleceğini yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler genel anlamda mutlu olmayı başaramayan, yaptığı işlerden haz almayan, hayatı hep olumsuz yönleriyle gören kimselerdir.

 2. Emine Kul dedi ki:

  Kolay gelsin yırtık çorap görmek ne anlama geliyor birde eşim rüyasında sokakta çıplak ayakla dolaşan fakir bir kimseye kalın çorap giydiderek onun üşümemesini sağlamaya çalışmış

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler Emine hanım rüyada çıplak ayakla dolaşan kimseyi görmek, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmeye, elinizdekilerin kıymetini bilmeye yorumlanırken, verdiğiniz kalın çorap ise sizi bekleyen sıkıntılı günlere, fırsat kapılarını ters tepmeye, elinize geçen malınızın kıymetini bilmeyerek saçma sapan şeylerde kullanmaya, sevdiğiniz size değer veren insanlara ters giderek mutsuz olmaya yorumlanırken aynı zaman da görülen bu rüya hane içinde sevdiğiniz bir kimseden ayrı kalarak huzursuz olacağınıza, elinizdekilerin kıymetini bilmeyerek hayatı amaçsızca yaşayacağınıza işaret edilir.

 3. sare dedi ki:

  merhaba. rüyamda kardeşim uzak bir yola gidecekmiş abla çorabım yok diyor otogarda heryeri arıyorum 4 tane çorap buluyorum koşuyorum vermek için otobüsü gitmiş başka bir otobüs ben de oraya gidiyorum ben götürürüm çorapları bırakın diyor bırakıyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada Çorap Aramak Görmek; iş hayatınızda tüm dikkatleri üzerinize çekecek başarılı projelerde yer alarak yaptığınız işlerden yüklü miktarda kazanç elde edeceğinize, kısa zaman da kendinizi gösterebileceğiniz başarılı işlerde yer alacağınıza, hane içinde geçmişten yaşanan tatsız olaylardan dolayı yaşanan ayrılıkların son bularak sevdikleriniz kimselerle bir araya geleceğinize yorumlanır.