Rüyada “ Cübbe Giymek ” Görmek

Cübbe Giymek
Rüyada cübbe giymek, kişinin maneviyatına ve dinine olan bağlılığını gösterir. Rüyada yeşil cübbe giydiğini görmek, Allah yolunda olmaya, atılan adımlarda Allah rızasını aramaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada cübbe giymek, kişinin maneviyatına ve dinine olan bağlılığını gösterir. Rüyada yeşil cübbe giydiğini görmek, Allah yolunda olmaya, atılan adımlarda Allah rızasını aramaya delalet eder. Siyah cübbe giymek, dini vecibelerin tam anlamı ile yerine getirilemediği için duyulan pişmanlığa, tövbe içinde olmaya tabir edilir. Alimler nazarında bazen hayır bazen ise çekilecek zahmete işaret eder. Düş sahibi bunaltıcı bir havada, aşırı sıcak bir günde cübbe giydiğini görmesi, kişinin yaşayacağı zorluk ve zahmet dolu günlere, uhrevi olarak sıkıntı çekileceğini gösterir. Rüyada soğuk bir havada, karda, yağmurda cübbe giydiğini görmek ise, ruhun huzur bulmasına, esenlik içinde olmaya, hasta için şifa bulacağını bildirir. İslami anlamı olarak ise, kurtuluşa, hak yolunda olmaya, insanları öğretici ve yol gösteren konumunda olduğunuza yorumlanır. Diyanet tabirine göre ise, insanlara faydalı ilim sunmaya, Allah dostları ile aynı ortamı paylaşmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Cübbe Giymek Ne Demek

Rüyada cübbe giymek, ilim ve dini konularda ders alıp, vermeye işaret eder. Rüyada başkasına cübbe giydirmek, çevreniz tarafından dinine, örfüne, ananesine bağlı biri olarak tanınmaya delalet eder. Rüyada cübbe giyinmiş birinin arkasında yürümek, doğru yol üzerine olmaya, ehli sünnet bir yaşam sürmeye yorulur. Bazı tabircilere göre ise, evlenmeye, kişinin evleneceği kişiye yormuşlardır.

Rüyada Beyaz Cübbe Giymek

Rüyada beyaz cübbe giymek, salih amellere,yapılan hayır ve iyiliklerin kişiye manevi makam kazandıracağına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya, temiz ahlak ve iyi bir isim ile anılmaya, amelleriniz sayesinde rızık kapılarının bir bir açılacağını gösterir.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Rüyada avukat cübbesi giymek, adaletli olmaya, hakkı aramaya, insanlara karşı adil davranmaya delalet eder. Düş sahibinin başkaları adına vereceği karada duygularını bir tarafa bırakarak, adaleti ön planda tutmasına, mantıksal kararlar vermeye yorumlanmıştır.

Rüyada Mezuniyet Cübbesi Giymek

Rüyada mezuniyet cübbesi giymek, gösterilen emeklerin, işinize olan bağlılık ve çalışkanlığınız sayesinde yıldızınızın parlamasına delalet eder. İstenilen konuma gelmeye, başarılar ve zaferler kazanmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.