Rüyada “ Cübbe ” Görmek

Cübbe
Rüyada Üzerinde Cübbe Görmek ; bu, evleneceği bir kadını ifade eder. Cübbe boyanmış olursa, o kadın doğuran ve seven bir kadındır. Cübbenin yüzünün pamuktan olması, dinin güzelliğini ifade eder.

Rüyada Üzerinde Cübbe Görmek ; bu, evleneceği bir kadını ifade eder. Cübbe boyanmış olursa, o kadın doğuran ve seven bir kadındır. Cübbenin yüzünün pamuktan olması, dinin güzelliğini ifade eder. Bir kadın, rüyasında astarı samurdan olan bir cübbe giydiğini görürse, zalim bir kimse sebebiyle kocasına hainlik eder. Cübbe, uzun ömürdür. Cübbe, giyen için zenginliktir. Çünkü cübbe, soğuğu meneder. Soğuk, fakirliktir. Yazın cübbe giymek, eş, borç, hastalık, hapis ve darlık, üzüntü ve kederi yahut kadın için meydana gelen sıkıntı ve şiddeti ifade eder. Rüyada üzerinde cübbe olduğunu gören kimse, savaşta ise zırhını giyer ve düşmanla karşılaşır.

Diğer Rüya Yorumlarına Göre ; Etkin ve güçlü bir sosyal statünün simgesi olan cübbe, genellikle hukukçular, öğretim üyeleri ve rahipler tarafından giyilir. Bu nedenle düşlerinizde cübbe giymek, sosyal statüde bir yükselişin ifadesi olarak görülür. Cübbe giymiş insanlarsa, saygı duyduğunuz ve değer verdiğiniz kurumlan ve yetenekleri temsil eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. yasemin ekşi dedi ki:

    oğlum beyaz cüpbe giymiş ruyamda

    1. admin dedi ki:

      Rüyada beyaz cübbe görmek evladınızın hayırlı ve uzun ömürlü yaşayacağına ve inançlı biri olacağına yorumlanır. Rüyanızın ayrıntılı yorumu için lütfen bağlantıya tıklayın…https://diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-cubbe-gormek/