escort alanya

Rüyada “ Çukura Düşmek ” Görmek

Çukura Düşmek
Rüyada çukur düşmek görmek rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. pek iyi yorumlanmaz. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek; hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir. Rüya sahibinin yakasını talihsizlik hiç bırakmaz yaptığı tüm işlerde başarısız olur bu başarısızlık kişide ciddi anlamda maddi zararlar görmesine de sebep olur. Rüyada çukura düştüğünü görmek bazı rivayetlere göre üzüntü ve sıkıntılardan kurtulup maddi ve manevi rahatlığa tabir olunur, bu rüyayı gören evlenip çocuk sahibi olmasına rivayet edilir. Rüyada çukura düşmek aynı zaman da kişinin hayalini kurduğu bir işi gerçekleştirip kafasına göre hayırlı bir eşe sahip olacağına işlerinin bereketli geçip nasibinin ve kısmetinin her zaman açık olacağına yorumlanır.

Rüyada Derin Çukura Düşmek

Rüyada derin çukura düşmek; maddi ve manevi anlamda gücüne güç katmaya servetini yükseltmeye yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde birden zirveye ulaşacağına, sorumluklarının artıp bir den fazla farklı ortamlarda bulunacağına işaret ederken bu rüya kişinin hane içinde soğuklukların yaşanmasına sebep olacaktır.

Rüyada Yüksekten Çukura Düşmek

Rüyada yüksekten çukura düşmek; huzurlu, güzel, mutlu bir aileye sahip omaya, çevrenizde saygınlık görmeye, iş yerinde terfi almaya, birden fazla başarılı işlere girmeye ve bir çok insanın evine ekmek parası götürmesine sebep olmaya yorumlanır.

Rüyada Boş Çukura Düşmek

Rüyada boş çukura düşmek; kişinin hayalini kurup umut ettiği bir işi gerçekleştireceğine, kazancının büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanacağına, çevresi tarafından daima saygın biri olarak anılıp her zaman sevileceğine işaret edilir.

Rüyada Su Dolu Çukura Düşmek

Rüyada su dolu çukura düşmek; kişinin ummadığı, çok zor durumda olduğu bir anda güzel, hayırlı, bol kazanç getiren bir iş teklifi alacağına, çektiği maddi ve manevi sıkıntıların son bulup refaha kavuşacağına, hanesinde hayırlı kısmetli bir haber alınacağına işlerinin her zaman için düzende gideceğine yorumlanır.

Rüyada Karanlık Çukura Düşmek

Rüyada karanlık çukura düşmek; dert, keder ve sıkıntılarından kurtulmaya iş hayatında huzurlu bir ortama sahip olmaya yorumlanır. Rüyada karanlık çukura düştüğünü görmek kişinin çevresindeki insanlardan büyük zara göreceğine, fazla duygusal oluşu sebebiyle birden fazla hata yapacağına işaret eder.

Rüyada Çukura Düşmek Ve Çıkmak

Rüyada çukura düşmek ve çıkmak; başarısızlıkla sürüp giden iş hayatınızın birden normal hale dönüp sıkıntılarınızın son bulacağına, parasal anlamda çektiğiniz sıkıntılarınızın sona erip maddi bolluğa ereceğinizi yorumlanır.

Rüyada İnşaat Çukuruna Düşmek

Rüyada inşaat çukuruna düşmek; rüyada inşaat çukuruna düştüğünü görmek iş hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılar sebebiyle iş yerinizi ve evinizi değiştireceğinizi, çevrenizden uzak farklı bir yerde hayatınızı tekrardan kuracağınıza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı yorumlanır.

Rüyada Arabayla Çukura Düşmek

Rüyada arabayla çukura düşmek; borçlarınızdan kurtulmaya, rahata kavuşmaya, hane içinde ayrılıkların son bulmasına, refaha kavuşmaya yorumlanır.  Rüyada arabayla çukura düştüğünü görmek, farklı alanlarda iş ile ilgili yatırımlar yapmaya ve kazancının ikiye katlanması delalet eder.

Rüyada Çamurlu Çukura Düşmek

Rüyada çamurlu çukura düşmek; rüyada görülen çamurlu çukur koyu renkte ise mal varlığınızın artacağına, açık renkte ise elinize bol miktarda para geçip, hayırlı bir kısmetiniz le dünya evine gireceğinize yorumlanır. Rüyada çamurlu çukura düştüğünü görmek olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz yorumları da içermektedir.

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek; hayatınızda çalkantılı bir dönem yaşayacağınıza işlerinizin alt üst olacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada çukur görmek ya da çukura düştüğünü görmek; rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğini ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder. Rüyada görülen çukur aynı zaman da kişinin dini duygularını istismar edeceğine, Mevlanın günah kıldığı suçları işleyeceğine, insanların haklarını yiyerek kul hakkına gireceğine, bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna yaşayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Sema cınar dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda kör bi kuyuyu taslarken içinden seslerin geliyordu yanımda abim vardı abime söylediğimde merak edip kuyuya girdi kuyuya girdikçe sesler çoğalıyor fakat kimse görülmüyor du abime çıkması için bağırıyor dum korkudan ter içinde uyanmışım ruyamı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sema hanım rüyada kuyu ya da çukur görmek; hayatınızda çalkantılı bir dönem yaşayacağınıza işlerinizin alt üst olacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada çukur görmek ya da çukura düştüğünü görmek; rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğini ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder.

 2. nurcan bayır dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı aksamlar hocam rüyamda kör bi kuyuya düştüğümü gördüm bagırıyordum ama sesimi duyan yoktu ter için de uyanmış ım rüyamı açıklar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Nurcan hanım rüyanız hayır olsun rüyada kuyuya düşmek hayatınızda çalkantılı bir dönem yaşayacağınıza işlerinizin alt üst olacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada çukur görmek ya da çukura düştüğünü görmek; rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğini ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder.