escort alanya

Rüyada “ Çürük Yumurta ” Görmek

Çürük Yumurta
Rüyada çürük yumurta görmek, rüya sahibi için uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin uzunca bir dönem gergin ve sinirli bir ruh hali içersinde olmasına işaret eder.

Rüyada çürük yumurta görmek, rüya sahibi için uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin uzunca bir dönem gergin ve sinirli bir ruh hali içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu dönem zarfınca sevdiklerini kırmaması için mümkün derece uzak durması gerektiğine delalet eder. Rüyada çürük yumurta görmek, farklı şekillerde tabir edilmiş olup bazen aile içersinde birinin hane içersine verdiği zarar ve ziyana tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya yaşanan sağlık sorunlarına rivayet edilmiştir. Rüyada çürük yumurta görmek, kişinin aile bireylerinden biri ile kavga ve kırgınlıklar yaşayacağına yorulur. Görülen bu rüya kişinin kendisine hakim olması gerektiğine öfkesini kontrol altına alması gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada çürük yumurta görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek Nedir

Rüyada çürük yumurta görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair bazı sorun ve sıkıntıların olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu dönemi fevri davranışlar sergilemeyip sabır ve sebat içersinde geçirebileceklerine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin bazı problemler karşısında gereğinden fazla kuruntu yaptığına adeta kendi kendini yediğine tabir edilmiştir. Kişinin bu dönemde akıllıca ve düşünerek adım atması gerektiğine yorulur.

Rüyada Çürük Yumurta Yemek

Rüyada çürük yumurta yemek, kişinin yaşayacağı maddi ve manevi sorunların kısa bir süre sonra son bulmasına sıkıntıların yerine güzelliklerin ve huzurun geleceğine işaret eder.

Rüyada Çürük Yumurta Kırmak

Rüyada çürük yumurta kırmak, rüya sahibinin kendisine olan özgüveninin gelmesi ve kendisine olan inancına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin önüne çıkacak engelleri mücadeler ile bir bir aşacağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Yumurta Yemek

Rüyada bozuk yumurta yemek, farklı şekillerde yorumlanmış olup rüyada bozuk yumurta yediğini görmek, yumurta pis ve iğrenilen bir durumda ise üzücü bir haber alamaya işaret eder. Görülen rüya da yenilen yumurtadan şikayet edilmez ise güzel haberlere mahsar olmaya delalet eder.

Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek

Rüyada bozuk yumurta kolisi görmek, kişi eyer koliyi açıp görür ise yaşanacak sıkıntılara yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören bekar biri ise gönül kırgınlığı yaşamasına, evlilik planlarını ötelemeye delalet eder.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek İslami Yorumu

Rüyada çürük yumurta görmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin zorlu bir dönem atlatacağına fakat sabır ve sebat içersinde olur ise şer görünen durumların hayra çıkacağına işaret eder.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada çürük yumurta görmek diyanet yorumuna göre, kişinin yaşadığı sorun ve sıkıntılar altında ezilip sıkılmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu dönemi kısa süre içersinde Allah’ın izni ile atlatacağı ve gönül ferahlaması yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.