Rüyada “ Dağdan Su Akması ” Görmek

Dağdan Su Akması
Rüyada dağdan su akması görmek neye delalet eder. Rüyada dağdan su akması görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada dağdan su akması görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Dağdan Su Akması Görmek

Rüyada dağdan su akması görmek; bolluğa ve berekete işaret edilen su akması rüyası kişinin kısmetinin artarak hayatının her köşesinde mutlu olacağına, yaptığı her işte başarılı olarak ileriye dönük sağlam adımlar atacağına, yakın zaman da müjdeli haber alarak yüklü miktarda mirasa konacağına işaret edilir. Rüyada dağdan su akması görmek, aynı zaman da hayırlı bir evlada, mutlu bir birlikteliğe, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeye, kısa süreli yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Görülen bu rüya başka bir değişle maddiyattan uzak maneviyata ermeye, hayatını ibadetle secde ederek geçirmeye, ihtiyaç sahibi insanlara maddi ve manevi yardımda bulunmaya işaret edilir.

Rüyada Dağdan Su Fışkırması Görmek

Rüyada dağdan su fışkırması görmek; yüklü miktarda servete konmaya, bolluk bereket içinde yaşamaya, tüm isteklerinizi elde ederek hayatınızın her köşesinde mutlu olarak ailenizle uzun bir yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Rüyada dağdan su fışkırdığını görmek, başka bir değişle uzun bir yolculuğa çıkmaya, resmi törenlere katılmaya, elinize geçecek fırsatları değerlendirerek kısa zaman da maddi ve manevi olarak zenginliğe ereceğinize işaret edilir. Kişinin rüyasında su fışkırdığını görmesi devlet makamında söz sahibi bir kimse tarafından destek görerek iş hayatındaki boşluğunu gidereceğine, söz sahibi kimse haline gelerek kısa zaman da simini üst makamlara duyuracağına yorumlanır.

Rüyada Yerden Su Fışkırdığını Görmek

Rüyada yerden su fışkırdığını görmek; kişinin maddi sıkıntılardan kurtularak geçmişteki hayatını geride bırakacağına, ailesi ve sevdikleriyle beraber güzel hayat yaşayacağına, tüm arzu ve isteklerini elde edip geriye dönük hiç bir düşüncesi kalmayacağına yorumlanır. Rüyada yerden su fışkırması aynı zaman da hane içinde mutlu haber almaya, müjdeli bir bekleyişe, elinize geçecek yüklü miktarda paraya, kısa zaman da hayatınızı değiştirecek olan mutlu olaylarla karşı karşıya kalmaya işaret edilir.

Rüyada Dağdan Siyah Su Aktığını Görmek

Rüyada dağdan siyah su aktığını görmek; görülen bu rüya hayra yorumlanmadığı gibi kişinin başına gelebilecek kötülüklere, yaptığı işlerde başarısız olmaya, fırsat kapılarını ters teperek kısa zaman da maddi kayba uğramaya yorumlanır. Rüyasında dağdan siyah su aktığını gören kimse çevresindeki kötü niyetli insanlardan zarar görerek hane içinde ve iş ortamında kısa süreli huzursuzluğa nail olacağına, yaşayacağı olaylarla mutsuzluk yaşayarak canının sıkılacağına işaret edilir.

Rüyada Yer altından Su Çıktığını Görmek

Rüyada yer altından su çıktığını görmek; yaşadığınız sıkıntıları geride bırakmaya, hane içinde ikiliklere son vermeye, elinize geçen fırsatları değerlendirmeye, kısa süreli yolculuğa çıkarak sevdiklerinizle ayrı kalmaya yorumlanır. Rüyasında yer altından su çıktığını gören kimse alacağı müjdeli haber sayesinde hayatını değiştirerek geçmişini bir kenara bırakır ileriye dönük masumane planlar yapar. Görmüş olduğunuz rüyada çıkan su berrak ve temiz su ise kişinin kazancının helal yollarla olup kısmetinin artacağına, kirli ve bulanık su ise hastalıkların ve kötülüklerin haneden hiç eksilmeyeceğini yorumlanır.

Rüyada Kaynak Suyu Çıktığını Görmek

Rüyada kaynak suyu çıktığını görmek; rüyayı gören kimsenin geçmişteki sıkıntılarını geride bırakarak sevdiklerinin desteği sayesinde kısa zaman da yükselişe ereceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek hayatını anlamlı hale getirecek bir çok başarılı işte bulunacağına, ailesine ve sevdiklerine helal rızk götürerek elinin bollaşmasına vesile olacak başarılı işlerde bulunacağına işaret edilir. Rüyada kaynak suyu çıktığını görmek, bazen de kısa süreli yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye, elinize geçen fırsat kapılarını değerlendirmeye yorumlanır.

Rüyada Dağdan Su Akması Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada dağdan su  akması görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren dağdan su akması  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Dağdan su akması   sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada dağdan su akması görmek,   rüya sahibinin yaptığı bir mücadeleden sonra hasret duyduğu rahatlığa,  umudunu kestikten sonra düşlediği büyük kuvvete, zorluklarla kavuştuğu zafere, meşakkatle birlikte ulaştığı iyiliğe,

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.