escort alanya

Rüyada “ Dağdan Su Akması ” Görmek

Dağdan Su Akması
Rüyada dağdan su akması, rüya sahibinin hayrına bir rüya olup, güzelliklere mahsar olmaya, ele geçecek mal ve mülke rivayet edilmiştir.

Rüyada dağdan su akması, rüya sahibinin hayrına bir rüya olup, güzelliklere mahsar olmaya, ele geçecek mal ve mülke rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hiç ummadıkları yerlerden eline geçecek para ve kazançlara işaret eder. Rüyada dağdan su akması, kişinin geniş rızıklara sahip olmasına, toplu paraya yada mirasa nail olmaya delalet eder. Gören kişilerin şans ve talihlerinin sonuna kadar açılmasına, kazancının hayrını görmeye tabir edilmiştir. Rüyada dağdan su akması, umulmayan kişilerden hayır görmeye, kişinin iş yaşamında bolluk ve beretin hakim olmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayal ve isteklerine bir adım daha yaklaştığının müjdecisidir. Rüyada dağdan su akması ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dağdan Su Akması Diyanet

Rüyada dağdan su akması diyanet yorumuna göre, kişinin iyiliklere vakıf olmasına, yaşananların kişinin yaşamında olumlu gelişmelere yol açacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin dost meclislerinde bulunmasına, rızkın genişleyerek çoğalmasına rivayet edilmiştir. Gören kişilerin yakın zaman içersinde maddi ve manevi sıkıntılarından arınacağına, ailesi ile huzurlu bir ömür yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Dağdan Kaynak Suyu Çıktığını Görmek

Rüyada dağdan kaynak suyu çıktığını görmek, kişinin geçim derdine düşmeden hayatını idame ettirecek getirisi olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari ve sosyal yaşamlarında bolluk içersinde olacaklarına, ardı arkası kesilmeyen kazanç kapıları yakalayacaklarına tabir edilmiştir.

Rüyada Dağdan Pis Su Aktığını Görmek

Rüyada dağdan pis su aktığını görmek, kişi için pek olumlu tabir edilmemiş olan bu rüya, kişinin üst üste yaşayacağı bela ve musibetlerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarından dolayı gergin ve stresli bir yapısı olmasına çevresindeki yakınlarını gereksiz yere kırıcağına delalet eder.

Rüyada Dağdan Siyah Su Aktığını Görmek

Rüyada dağdan siyah su aktığını görmek, kişinin itibarını kaybetmesine, haksız yere yalan ve iftiraya maruz kalmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarına içerlemesine, sağlık sorunları yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada Yer Altından Su Çıktığını Görmek

Rüyada yer altından su çıktığını görmek, kişinin beklenmedik anlarda karşısına çıkan imkan ve fırsatlara işaret eder. Gören kişilerin şansının ve kısmetinin açılmasına, emek ve çabalarının karşılığını fazlası ile alacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Dağdan Su Fışkırması Görmek

Rüyada dağdan su fışkırması görmek, rüya sahibinin adını iş yaşamında yaptığı projelerle duyurmasına, geniş rızıklara sahip olmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadığı çevrede insanlara ön ayak olmasına, hem kendisine hem çevresine fazlası ile kazandırmasına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.