Rüyada “ Dağlamak ” Görmek

Dağlamak
Rüyada dağlamak görmek, rüya sahibinin makbul görülmeyen bir yere istemeden elinden çıkacak para ve mülke yapılan yatırıma, hastalıktan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada dağlamak görmek, rüya sahibinin makbul görülmeyen bir yere istemeden elinden çıkacak para ve mülke yapılan yatırıma delalet eder. Bu rüyayı görenlerin dönüşü olmayan para çıkacağına ve maddi kayba işaret eder. Rüyada dağlamak görmek, boş ve moral bozucu söz işitmeye bazı yorumculara göre ise işte sebat etmek olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kadın için evlat sahibi olmaya, bazı tabircilere göre ise hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada dağlamak görmek, rüya sahibinin uzun süredir çektiği hastalıktan kurtulmaya ve sağlığına kavuşacağına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında bulunduğa konum ve mevkide sebat edeceğine bazende bekar kimseler için evlenmek olarak tabir edilmiştir. Rüyada dağlamak görmek ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dağlamak Görmek İslami

Rüyada dağlamak islami yorumuna göre bu rüyayı görenlerin yaşamlarında hoşlanmadığı kişilerce üzüleceğine yalan ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. İslam alimlerinden  Ebu Said El Vaiz e göre rüyada daglamak ve dağlanmak görmek, devlet kademesinde ise büyük bir kademeye sahip olmaya ve zekatını vermeyen bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Yara Dağlamak 

Rüyada yara dağlamak, rüya sahibinin cimrilik ve pinti davranışlara sahip olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eğer asker kökenli ise bir devlet büyüğünün yanında vazife yapacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kötü bir havadis veya kötü bir söz işiteceklerine tabir olunur. Rüyada yara dağladığını görmek, hasta bir kişiye yardımcı olmaya, dert ve sıkıntılarına çözüm bulmak olarak rivayet olunur.

Rüyada Ateşle Dağlamak

Rüyada ateşle dağlamak, rüya sahibinin uzun süreli çekmiş olduğu maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunlarından kurtulacağına ve şifa bulmaya delalet eder. Görülen bu rüya insanlar arasında yaşanan soruna hakem olmak ve dine bağlılık olarak da rivayet olunmuştur.

Rüyada Kızgın Demir Görmek

Rüyada kızgın demir görmek, rüya sahibinin yaşanacak olaylar karşısın da soğuk kanlılığını koruyan güçlü ve kuvvetli bir yapıda olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşanacak olumsuzluklarda akıl danışılan biri olduğuna ve yapıcı bir kişilikte olduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.