Rüyada “ Dalak ” Görmek

Dalak
Rüyada dalak görmek İslami rüya yorumuna göre Rüyasında dalağının sağlam olduğun gören kimsenin, mal koyduğu ambarı sağlam olur ve sevince erer.

Rüyada Dalak Görmek ;Rüyasında dalağının sağlam olduğun gören kimsenin, mal koyduğu ambarı sağlam olur ve sevince erer. Rüyada dalağının büyük olduğunu görmek kimsenin, kötü bir arzusu olduğunu ve dalağın ifade ettiği kimsenin durumunun değiştiğini ifade eder veya bu kimse kuruntu hastalığına yakalanır. Rüyada dalağının ağrıdığını görmek kimse ve ailesinin geçim kaynağını kötüye kullanır.

Rüyada Dalak Balı Görmek ;Rüyada görülen dalak balı, helal miras, mal veya rızk dır. Rüyada önünde baka bir şeyle beraber konulmuş dalak balı gören kimsenin, şanı yüce bir ilmi elde etmiş olduğunu ve halkın ondan o ilmi dinlemek arzusunda olduklarını ifade eder.

Rüyada Dalak Ameliyatı Olduğunu Görmek ; Rüyada dalak ameliyatı olduğunu gören rüya sahibinin dünya hayatında işlerinin bol kazancının bereketli ve bir ömür boyu huzurlu yaşayacağına yorumlanır. Rüyada dalak ameliyatı rüya sahibinin aynı zamanda malının ve mülkünün güven içinde olduğuna yani korunduğuna yorumlanır.

Rüyada  Dalak Yediğini Görmek ; Rüyada dalak yediğini gören kişi aklında ve hayalinde yapmak istediği bir işin gerçekleşeceğine ve muradının hasıl olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada dalak yemek rüya sahibinin çevresindeki eşine dostuna akrabalarına yardım edip onlarında sıkıntılarına derman olacağı ve manevi bir huzura yol alacağına yorumlanır.

Rüyada Dalağın Patladığını Görmek ; Rüyada dalak patladığını görmek İslami rüya yorumlarında rüyayı gören kişinin işlerinde büyük değişiklikler olup yükseleceği ve kazancının artacağına yorumlanır.

Rüyada Dalağın Büyük Olduğunu Görmek ;  Rüyada dalağının büyük olduğunu gören rüya sahibinin kimsenin, kötü bir arzusu olduğunu ve dalağın ifade ettiği kimsenin durumunun değiştiğini ifade eder veya bu kimse kuruntu hastalığına yakalanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.