Rüyada “ Dalgalar ” Görmek

Dalgalar
Rüyada dalgalar görmek, rüya sahibinin meşakkatlerle dolu bir hayata sahip olmasına, zorluk ve sıkıntılar içinde bir dönem geçirmeye delalet eder.

Rüyada dalgalar görmek, rüya sahibinin meşakkatlerle dolu bir hayata sahip olmasına, zorluk ve sıkıntılar içinde bir dönem geçirmeye delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamından önüne çıkan engellerin ve art niyetli insanlara delalet eder. Rüyada dalgalar görmek, kişinin yaşadığı problemlerle beraber çevresindeki insanların uzaklaşacağına tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin yalnızlık yaşayacağına sorunlarla baş başa kalacağına, ailevi problemlerin kavga ve kırgınlıklara yol açmasına yorulur. Rüyada dalgalar görmek, kişinin yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılardan dolayı huzursuzluk yaşamaya ve neşesinin kaçacağına rivayet olunur. Görülen bu rüya kişinin yaptığı hatalardan dolayı elindekilerini kaybetmeye pişmanlık yaşamaya rivayet olunur. Rüyada dalgalar görmek, ile ilgili yorumları makalemizi devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dalgalar Görmek Ne Demek

Rüyada dalgalar görmek, rüya sahibinin yanlış davranışlara meyil etmesine kişinin hatalara sürüklenmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında sorun ve sıkıntılar baş göstermesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yaşamının alt üst olup pişmanlık duyacağı davranışlar içersinde olmaya tabir olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin evli ise eşi ile arasında yaşanacak ailevi sorunlara rivayet olunur.

Rüyada Dalgalar Arasında Kalmak

Rüyada dalgalar arasında kalmak, kişinin ticari ve sosyal yaşamındaki maruz kaldığı problemlere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin haksızlığa maruz kalacağına yalan ve iftiraya maruz kalmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadığı sorunlardan dolayı itibarının zarar görmesine üzülüp dertlenmesine tabir olunur.

Rüyada Dalgalardan Kurtulmak

Rüyada dalgalardan kurtulmak, kişi için hayırı bir rüya olup kişinin sağlık sorunlarından kurtulup şifa bulmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamındaki sorunların son bulup maddi olarak rahata ermeye delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin üzerilerine atılı bir suçtan aklanmaya tabir olunur.

Rüyada Dalgaların Üstüne Gelmesi

Rüyada dalgaların üstüne gelmesi, kişinin uğursuzluklara ve belalara maruz kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başına gelebilecek olaylara karşı uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin çevresinde olacak olaylara karşı önlem alması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Denizde Dalgalar Görmek

Rüyada denizde dalgalar görmek, rüya sahibinin ticari yaşamında büyük atılımlar içersinde olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında bolluk ve bereket içersinde olacağına fakat aile yaşamında yaşayacağı sorunlara tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.