Rüyada “ Dalgalı Deniz ” Görmek

Dalgalı Deniz
Rüyada dalgalı deniz görmek rüya sahibinin başına gelecek küçük musibet ve belalardır. Bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtulacağınızı yorumlanır.

Rüyada Dalgalı  Deniz Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek; rüyayı gören kimsenin zor bir hayatı olup sıkıntı ve sorunların yakasını hiç bırakmayacağına, zorlukları tek tek aşarak kendisini düze çıkaracağına, ailesinden ve yakın dostlarından göreceği destek sayesinde tüm dert ve sıkıntılarından kurtulup kısa süreli sorunlarını atlatacağına yorumlanır. Rüyada görülen dalgalı deniz aynı zaman da bekar bir kimse için hayırlı evliliğe, evli kimseler içinde mutlu bir birlikteliğe delalet eder. Rüyada dalgalı denizde boğulduğunu görmek, günah işlemeye ve Allah’ın emirlerine karşı gelen davranışlarda bulunmaya yorumlanır.

İslami rüya alimlerine göre rüyada dalgalı deniz görmek;  İslami rüya yorumuna göre devletten ummadığı ve hatırına getirmediği bir şey elde eder. Deniz suyunun azaldığını ve kıyı olarak kaldığım gören kimse, hükümdarın zayıfladığım ve denizin suyunun kuruduğu yerlerde, hükümdarın saltanatının kaybettiğini görür.

Dini rüya yorumlarına göre rüyada dalgalı deniz görmek; zahmetle yapılan bir işin sonundan hak edilen başarıya, Mevlanın yolunda yürümeye, günahlardan arınıp tövbe etmeye yorumlanır.

Ünlü rüya alimimiz İbn-i Şirin ( r.a )  göre rüyada dalgalı denizde boğulduğunu görmek; güçlü, heybetli, adil, şefik bir devlet başkanı, tüccar malları, ecir için vesile ile tabir olunur. Rüyada deniz gören kimse, arzu etiği şeye kavuşur.  Rüyada bütün denizin suyunu içtiğini gören kimse, fevkalade büyük bir makam ve mevkiye erişir, ömrü uzun olur.

Rüyada Dalgalı Deniz İzlemek

Rüyada dalgalı deniz izlemek; rüya sahibinin hayal perest özelliğe sahip, gerçekleşmesi mümkün olmayan işlere yönelen kişi olup dünyayı toz pembe göreceğine, yaptığı işlerde duygularını ön planda tutup mantıklı hareket edemeyeceğine, ailesinden ve çevresinden soğuk insanların arasına karışmak yerine sakin insanlardan uzak hayat kuracağına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde Boğulmak

Rüyada dalgalı denizde boğulmak; rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve ahlaklı biri olmasına rağmen yapacağı bir hata ya da yakalanacağı bir bağımlılık yüzünden çok kötü şeyler yapacağına ve kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde kötülük yapmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada boğulduğunu gören kişinin, günah işleyeceği ve kötülük yapacağı dalalet edilir.

Rüyada Dalgalı Denizde Gemiyle Yolculuk Yapmak

Rüyada dalgalı denizde gemiyle yolculuk yapmak; rüya sahibinin şans kapısının açık olup zor, imkansız olan her işi alnının akıyla yerine getireceğine ,attığı adımlarda temkinli davranışları ve mantıklı hareket etmesi yüzünden hiç bir şekilde hatalara yer vermeyip her zaman ismini duyuracağına yorumlanır. Rüyasında denizde yolculuk yaptığını gören kimse ailesi ve sevdikleriyle kısa süreli tatile çıkıp aktivitelere katılır.

Rüyada Dalgalı Denize Düşmek

Rüyada dalgalı denize düşmek; rüya sahibi için bolluk ve berekete delalet eder. İş hayatında bir anda konumunun yükseleceğine ve bu sayede tüm hayatı boyunca rahat edeceğine rivayet edilir. Bu rüya aynı zaman da başınıza gelecek olan felaketlere, hastalıklara maddi ve manevi anlamda çöküşe uğramaya yorumlanır.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Rüyada denizde kaybolduğunu görmek; duygusal külfeti olan birinden uzaklaşılacağı na, sevince, duygusal hayatın iyi gittiğine, kazançlı atılım içinde bulunacağına, hayırlı arkadaşa, hayali kurulan bir kazanca, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, yağmura, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, mutluluğa ermeye, yeminine bağlı durulacağına işaret eder.

Rüyada Dalgalı Denize Ayaklarını Sokmak

Rüyada dalgalı denize ayaklarını sokmak; iş hayatınızda dikkatli ve temkinli olup yaptığınız her işte titiz davranmanız gerektiğine dost gibi görülen kişilerden uzak durup kendi fikirleriniz doğrultusunda hareket etmenize, aldığınız kararlar ve yaptığınız işlerde duygularınızı bir kenara bırakıp aklınızla hareket etmeniz gerektiğine yorumlanır

Rüyada Dalgalı Denizde Yolculuk Yapmak

Rüyada dalgalı denizde yolculuk yaptığını görmek; mal mülk sahibi olacağınıza, kar getiren işlere gireceğinize, mevki ve makam yönünden yükselip feraha ereceğinizi, bununla birlikte  hayatta yeni bir döneme gireceğinize yeni bir dönemin başlayacağına işarettir.

Rüyada Dalgalı Denize Atlamak

Rüyada dalgalı denize atlamak; rüyayı gören kimsenin tehlikeli işlere kalkışacağına yanlış işler ve yanlış insanlar yüzünden birden fazla hataya düşeceğine hırsları uğruna çevresinde onu seven ona bağlı olan kişilerde kendinden soğuta cağına işaret eder.  Rüya sahibi özellikle ticarette çok cesur ve rakip tanımayan kişi demektir.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek; rüya sahibinin üzerindeki sıkıntı ve üzüntülerinin geçeceğine ve denizin verdiği huzuru ve sakinliğe kavuşacağına işaret eder.Rüyada deniz görmek maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağımıza ve hanenize gelecek olan yakın bir zamanda maddi değeri olan bir mala kavuşacağınıza yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada deniz görmek;  kuvvetli, celal etli ve halkın kendisine muhtaç olduğu şefkatli, halk arasında eşitliği adaleti sağlayan adaletli bir hükümdarı ifade eder.Bir kimsenin rüyasında deniz görmesi; arzu ve isteğinin yerine gelmesini ifade eder.

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında ve aşk hayatında inişli çıkışlı döneme girip yaptığı işlerde kararsız kalacağına, kendine güvensizliği yüzünden ileriye dönük adımlar atamayarak olduğu yerde sabit kalacağına, aşk hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden boşluğa düşüp kendini uzun süre toparlayamayacağı na yorumlanır.

Rüyada Dalgadan Kaçmak

Rüyada dalgadan kaçtığını görmek; Yanlış ve günahlı yoldan Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete; Düşmandan kaçmak güvende olmaya işarettir.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Arabayla Dalgalı Denize Uçmak; yaptığınız hatalı bir iş yüzünden hayatınızın alt üst olup düzeninizin bozulacağına, sevdiklerinizden ayrı hayat süreceğinize,

Rüyada Uçakla Dalgalı Denize Düşmek; ani kararlar ve hatalı davranışlar yüzünden maddi ve manevi zarara uğrayacağınıza, borçlarınızın artıp, riskli döneme gireceğini ze yorumlanır.

Rüyada Denizin Kabardığını Görmek; rüya sahibinin başkalarının duygularına hitap edip kendi fikrini ikinci plana atacağına, çocukça davranışları yüzünden insanlar tarafından dikkate alınmayacağına, 

Rüyada Dalgalı Denizde Sörf Yapmak; her işi hakkıyla yapmak isteyen rüya sahibinin önüne çıkan engeller karşısında moralini hep yüksek tuttuğuna, zaman zaman kadere karşı geldiğine yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denize Bakıp Resim Yapmak; doğru analizler yaparak işte başarıya ulaşmanın habercisi olan rüya, yanlışlardan uzak durmak suretiyle yaşandığı takdirde güzelliğe ve başarıya yorumlanır. 

Rüyada Dalgalı Denizde Kayık Kullanmak; rüya sahibinin rakiplerini geride bırakarak üstün başarı elde edeceğine, maddi ve manevi yönden bollaşarak tüm arzularına kavuşacağına,

Rüyada Dalgalı Denizde İnsan Kurtarmak; evine helal lokma götüren, fazla malda gözü olmayan ailesine ve sevdiklerine bağımlı kişileye yorumlanır.

Rüyada Hafif Dalgalı Deniz Görmek; iş hayatı sıkıntılı geçen rüya sahibinin eline geçecek olan parayla refaha kavuşacağına tüm arzularına kavuşup sevdikleriyle birlikte olacağına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde Tekne Batması Görmek; kişinin alın teri ile kazanarak elde ettiği mala, kötülüklerden ve dedikodulardan uzak sakin huzurlu hayatına, alınan müjdeli habere yorumlanır. 

Rüyada Dalgalı Deniz Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada dalgalı deniz  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren dalgalı deniz rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Dalgalı deniz  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada dalgalı deniz görmek; rüyayı gören kimsenin zor bir hayatı olup sıkıntı ve sorunların yakasını hiç bırakmayacağına, zorlukları tek tek aşarak kendisini düze çıkaracağına, rüyada dalgalı denizde boğulduğunu görmek; günah işlemeye ve Allah’ın emirlerine karşı gelen davranışlarda bulunmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.