Rüyada “ Damat ” Görmek

Damat
Rüyada damat görmek yiğit, güçlü ve cesaretli kişilere yorulur. Rüya sahibi çalışkanlığı ve azmi ile her işin altından evvel Allah alnının akıyla çıkan kişidir. Mert ve cömerttir.

Rüyada Damat Görmek; Rüyada damat görmek  yiğit, güçlü ve cesaretli kişilere yorulur. Rüya sahibi çalışkanlığı ve azmi ile her işin altından evvel Allah alnının akıyla çıkan kişidir. Mert ve cömerttir. Bu özellikleri sayesinde herkes tarafından çok sevilir ve kendisine önemli oranda itibar edilir. Rüyada damat gören kişi için mutluluk ve başarı hiç de uzakta değildir. Ünlü rüya tabirimiz Nablus’i  Damadı olmayan kimsenin rüyada damadı olduğunu görmesi, düşmana galip ve korkudan emin olmaya delalet eder.der. Rüyada damat görmek  Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada Damat Bohçası Görmek; Rüyada damat bohçası görmek Hayırlı ve güzel gelişmeler olacağının müjdecisidir. Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında birden çok yeniliklerin olacağına farklı farklı birden çok müjdeli haber alacağına karşısına çıkan kısmetiyle hayırlı bir yola gireceğine iş hayatında sağlamış olduğu başarılardan dolayı makam ve mevki yönünden yüksek mevkilere erişeceğine her daim çevresi ve iş hayatında ki insanlar tarafından elle tutulan örnek kişi olarak gösterilen hayatı hem başarılarla dolu geçen kişi olacağına delalet edilir.

Rüyada Damat Gelin Görmek; Rüyada damat gelin görmek hayırlı bir kısmetin bir ömür sürecek güzel bir evliliğin olacağına müjdeli bir haberin geleceğine işarettir. Aynı zamanda rüyada damat gelin görmek Büyük sevinç, bol rızk ve hayırlı kısmetler anlamına gelir. Rüya sahibinin bir taşla iki kuş vuracağı bir iş yapmak için adım atacağı ve işin içinde hayırlarla çıkacağı anlamına gelir. kısmetli ve bereketli rüyalardır.

Rüyada Damat Tıraşı Olmak; Rüyada damat tıraşı olmak Rüyada damat tıraşı olduğunu gören kişi, olmayan şeyleri varmış gibi gösteren, egolu ve kompleksli kişi olarak tanımlanır. Ayrıca başkalarının maşası olan ve başkalarının dolduruşu ve gazı ile fevri hareket ederek zarara uğrayan kişi olarak da ifade edilir. Duygu yönleri zayıf insanların karşısında pasif duran hakkını aramayacak konumda kendi akıllarıyla hareket edemeyen aynı zamanda egosu yüksek olan kişilerdir.

Rüyada Damat Adayını Görmek; Rüyada damat adayını görmek Rüya sahibinin kuruntularının, endişesinin ve şüphesinin yersiz olduğuna boşu boşuna kendisini yeyip bitirdiğine delalet eder. Ortada rüya sahibinin düşündüğü gibi bir tehlike yoktur aslında.  Ünlü rüya tabirimiz Ebu Said El Vaiz damat adayını görmeyi kişinin gerçeği olmayan hayali bir olayı gerçek gibi görmesi ve ona bağlı olarak hem kendisini hem de çevresini sıkıntıya düşürmesi olarak yorumlar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.