Rüyada “ Dar Merdivenden Çıkmak ” Görmek

Dar Merdivenden Çıkmak
Rüyada dar merdivenden çıkmak, kişinin istediği konum ve mevkiye uzun uğraşlar sonucu ulaşacağına tabir edilmiştir.

Rüyada dar merdivenden çıkmak, kişinin istediği konum ve mevkiye uzun uğraşlar sonucu ulaşacağına tabir edilmiştir. Gören kişilerin çok zorluk ve sıkıntı çekeceklerine, hayallerine ulaşmak adına engellemeler ile karşılaşacağına ve meşakkatler göreceğini bildirir. Bu rüyayı görenlerin hayat denen yolda türlü sorunlar yaşadığına, bu yüzden sahip olduklarına büyük önem verdiğine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hiç kimseye müdahane etmeden yaşamaya, başarılarınızı tek başınıza, kimseden destek almadan gerçekleştirmeye delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı fiziki ve uhrevi sıkıntıların bir bir son bulacağına, keyif duyacağı, maddi ve manevi anda huzur içinde günler yaşayacağına yorulur. Bazen de bu üzerinde emek verile kafa yorulan bir işin zorda olsa lehinize sonuçlanacağına yorumlanır. Rüyada dar merdivenden çıkmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada Dar Merdivenden Çıkmak Nedir

Rüyada dar merdivenden çıkmak, rüya alimleri tarafından kişinin iş ve özel yaşamına dair kısa süren fakat zorlu bir sürecin kişiyi beklemesi olarak tabir etmişlerdir. Gören kişilerin arzu ve istekleri için büyük emek vermesi gerektiğine, zahmet çekmeden hayallerine ulaşamayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin ne kadar zahmet çekse de gülen tarafın kendisi olacağına yorumlanır.

Rüyada Dar Merdivenlerden Yukarı Çıkmak

Rüyada dar merdivenlerden yukarı çıkmak, kişinin zor zamanlarında destek ve yardım çıkacak kişilere işaret eder. Kişinin yılmadan işine büyük önem vereceğine, zaman içinde büyük başarılar elde edeceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Dar Merdiven Çıkmak

Rüyada dar merdiven çıkmak, kişinin sıkıntılı bir süreç içerisi içinde olacağına işaret eder. Bu dönemde kişinin kendi hayatını sorgulama sürecine gireceğine, kendisine sorun teşkil eden kişileri hayatından bir bir uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada Dar Bir Merdiven Çıkmak

Rüyada dar bir merdiven çıkmak, güven duyulan saygı beslenilen birinden ihanet görmeye işaret eder. Aynı zamanda kişinin küs ve dargın olduğu kişiler ile aynı ortamda bulunacağına, yaşanılan sorunu bire bir görüşme olanağı yakalayacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Dar Ve Dik Merdiven Görmek

Rüyada dar ve dik merdiven görmek, iş yaşamında uzunca bir süre sorunlar yaşamaya, maddi açıdan sıkıntıların olacağına işaret eder. Görülen bu rüyanın esrarı kişi sabır ve sükunet içinde olduğu sürece kazanan tarafın kendisi olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.