Rüyada “ Dava ” Görmek

Dava
Rüyada dava görmek, birisinden talep ettiğiniz bir hak olduğuna ve bunun uğraş verdiğiniz yönünde yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada dava görmek, birisinden talep ettiğiniz bir hak olduğuna ve bunun uğraş verdiğiniz yönünde yorumlanır. Aynı zamanda davalı olmak bir yanlıştan dönmek manasına gelir. Kişinin yaptığı yada yapacağı bir yanlıştan yapmadan dönmek demektir. Bazı kavgalı çiftler için ise, haksız olanın hatasını anlayacağını gösterir. Ufak tefek meseleleri büyüten birisi ile uzun zaman kalmak ve bundan dolayı sorunların büyümesi manasına gelir. Bu kişiden yakın zamanda kurtulmak anlamlarına da gelir. Bazen ise dava görmeki kişinin adli makamda bir işi olduğuna işaret eder. Fakat bu durumun kişinin canını sıktığı yönündedir. Uğraş verdirecek bir durum olduğunu gösterir. Bazen ise kişinin üzüntülerini tek tek ortaya dökmesi ve ayrım yapmasıdır. Bazı şeyleri artık kafasında bitirdiğine yorulur. Daha önceden çok tutum gösterdiği bir durumu artık o kadar umursamadığına delalettir. Rüyada davalı görmek, kişinin yaşadığı bir eşitsizlik olduğunu ve bundan çok rahatsız olduğuna işaret eder.

Rüyada Dava Dosyası Görmek

Rüyada dava dosyası görmek, hukuk alanın çalışan birinin sıkla gördüğü rüyalardan biridir. Dosyalar davalar kafa karışıklığı getiren rüyalardan biridir. Aşk anlamında bu rüya yeni bir aşka yelken açmak demektir. Hakkınızda davacı olan birisi görüyorsanız, rüyada davacı olmak, tanıdık biri ise aranızda bir tartışma olacağına yorumlanır. Tanımadığınız bir ise, uzaktan sizi tanıyan bir düşmandır. Aynı zamanda tanımadığı birinin davacı olması, iş hayatını olumsuz etkiler. Sıkıntılar büyür ve iş ayrılma olabilir. Rüyada dava dosyasına bakmak, gören kişinin yakın zamanda adli bir işi olması anlamındadır. Hukuk yönünde çalışan birisinin rüyasına yansımasıdır.

Rüyada Dava Açıldığını Görmek

Rüyada dava açıldığını görmek, bildiği yoldan şaşmayan birine ve borçlarını ödeyeceği şeklinde yorum alır. Sağlığının moralinin yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Dava Edildiğini Görmek

Rüyada dava edildiğini görmek, yaptığınız iyiliklerin karşılığını alamamak bunun yerine ihanete uğramak olarak ifade edilir. Acımasız insafsız bir insanla uğraşmaya delalettir.

Rüyada Dava Sonucu Görmek

Rüyada dava sonucu görmek, bazı olaylara sağduyulu yaklaşım yapmasına ve sıkıntıların bitmesi olarak görülür. Yaptığı hatalı davranışlardan vazgeçmeye alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.