Rüyada “ Davulcu ” Görmek

Davulcu
Rüyada davulcu görmek, hayırlı bir rüya olmayıp kişinin lafını getirip götüren koğuculuk yapan insanları olmayan bir haber peşinde toplayan birine işaret eder.

Rüyada davulcu görmek, hayırlı bir rüya olmayıp kişinin lafını getirip götüren koğuculuk yapan insanları olmayan bir haber peşinde toplayan birine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresinde bulunan bazı kişilerin haset ve kem gözlerine gelmesine delalet eder. Rüyada davulcu görmek, rüya sahibinin yalan ve iftiraya uğramasına, kötü bir kişinin davranışlarına maruz kalacağına yorumlanır. Görülen bu rüya insanları kötülüğe çağıran bir kişinin varlığına yorumlanmıştır. Rüyada davulcu görmek, aslı olmayan bir haberi yayan bir kimsenin varlığı olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kulunç hastalığının varlığı olarak da rivayet edilmiştir. Dedikodu yapmayı seven, insanların arasını bozmak için elinden gelen her şeyi yapan birine tabir olunur. Rüyada davulcu görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Davulcu Görmek Ne Demek

Rüyada davulcu görmek, rüya sahibi hakkında dedikodu ve yalan haberler yayan olmayan şeyleri olmuş gibi gösteren insanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kem gözlü insanların art niyet ve davranışlarına maruz kalacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin fiziksel bir rahatsızlığına veya kulunç hastalığı olduğu olarak da tabir olunur.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyada davul çalan birini görmek, rüya sahibinin hazır ve kurulu bir iş yada düzenin başına geçip maddi olarak rahata ulaşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında ileri görüşlülüğü akıllı yatırımlarıyla başarıya ulaşacağına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin başına geçmiş olduğu kurum yada işi ömür boyunca başarıyla sürdüreceğine tabir olunur.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyada davul sesi duymak, rüya sahibi için hayırlı bir olayın olacağına ve güzel gelişmelerin yaşanmasına vesiledir. Bu rüyayı görenlerin uzun süredir beklediği bir havadisi almaya işaret eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kısmet açıklığı ve eğlenceli bir olaya delalet eder.

Rüyada Davul Görmek

Rüyada davul görmek, rüya sahibinin sosyal yaşamında etkin olup yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağına işaret eder. Farklı rüya tabircileri tarafından bu rüya kişinin yakın çevresinde bulunan bazı kişilerin çok basit şeyleri abartarak adeta dünyanın sonu gibi göstermelerine delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.