Rüyada “ Dayı Kızı ” Görmek

Dayı Kızı
Rüyada dayı kızı görmek, aile içi huzursuzluklara, kişinin anne tarafından yakın akrabaları ile tartışma ve kırgınlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dayı kızı görmek, aile içi huzursuzluklara, kişinin anne tarafından yakın akrabaları ile tartışma ve kırgınlıklar yaşayacağına işaret eder. Gören kişilerin yakın akrabaları ile hoş olmayan sözler duyacağına, yaşanılan anlaşmazlıklar ile dedikoduların had safhaya çıkacağına delalet eder. Gördüğünüz rüya zor bir sürece, istenmeyen olaylar yaşamaya tabir edilmiştir. Bazı alimlere göre ise, kişinin iş ve sosyal yaşamına dair huzurunu kaçıracak bir kadına rivayet edilmiştir. Bu kişi yüzünden rüya sahibinin ailesi ile arasının açılacağına, iş değişikliği yapmak zorunda kalacağına yorulur. Genel anlamı itibari ile dikkat kesilmesi gereken bu rüya, son zamanlarda yaşanan tartışmalarda tarafsız kalmanız gerektiğine, yaşamınız adına ani kararlar yerine daha düşünceli adımlar atılması gerektiğini bildirir. Rüyada dayı kızı görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı değerli hocalarımıza yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Dayı Kızı Görmek Ne Demek

Rüyada dayı kızı görmek, rüya sahibinin akrabaları tarafından haksız yere suçlanacağına, üzülüp sıkılmaya işaret eder. Gören kişinin kendisini aklamak adına hoş olmayan davranışlar içerisine gireceğine, kavga ve tartışmalar yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda gördüğünüz bu rüya iş hayatınızda size diş bileyen, yerinizden etmek isteyen bir kadının varlığını bildirir.

Rüyada Dayı Kızı İle Konuşmak

Rüyada dayı kızı ile konuşmak, rüya sahibinin uzun süredir içinde dert olan bir sırrını yakın çevresi ile paylaşması olarak tabir edilmiştir. Gören kişiler için anlatılması zor bir durumun yaşandığına, fakat kişinin bu durumdan kurtulmak adına, yakın bir arkadaşına bu konu hakkında sır vereceğine, yardım istemesine yorumlanır.

Rüyada Dayı Kızıyla Görüşmek

Rüyada dayı kızıyla görüşmek, uzun süredir görülmeyen, özlem duyulan biri ile tekrar buluşmaya, hasret gidermeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya karşı cinsten biri ile arkadaşlık kurmaya, ileriye dönük evlilik planlarına tabir edilir.

Rüyada Dayı Kızı İle Tartışmak

Rüyada dayı kızı ile tartışmak, kişiyi derinden etkileyecek aile içi tartışmalara işaret eder. Gören kişi evli ise, eşinin ailesi ile kısa süreli sorunlar yaşayacağına, tadının kaçacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Dayı Kızıyla Öpüşmek

Rüyada dayı kızıyla öpüşmek, ailevi sırların ortaya çıkmasına, geçmişte yaşanmış olumsuzlukların tekrar ortaya çıkmasına işaret eder. Gören kişilerin keyfinin kaçacağına, akrabalar arasında huzursuzluk doğacağına yorumlanır.

Rüyada Dayı Kızıyla Evlenmek

Rüyada dayı kızıyla evlenmek, rüya sahibinin hanesindeki anlaşmazlıkların son bulacağına, endişelerinden arınacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hanesinde huzurun tekrar hüküm süreceğine, olumsuzlukların bir bir atlatılacağına rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.