Rüyada “ Define ” Görmek

Define
Rüyada Görülen Hazine İse ; Rüyalarımızda hazine, çok emek vererek elde ettiğimiz ve bu nedenle bizim için çok değerli olan varlıkları simgeler.

Rüyada Define Bulduğunu Görmek ; Rüyanızda define yada emanet bulduğunuzu görmeniz bu rüyayı gören kişinin kısmetinin artacağına ve bu kişinin ona hak olan bir emanetinin beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Görülen Hazine İse ; Rüyalarımızda hazine, çok emek vererek elde ettiğimiz ve bu nedenle bizim için çok değerli olan varlıkları simgeler. Bir yere gömülmüş bir hazineyi kazarak buluyorsak, yitirdiğimiz bir şeyleri yeniden elde edeceğiz demektir. Toprağa hazine sandığı saklamak ve gömmek, geleceğe ilişkin endişelerimizi ve bu nedenle önlem alma isteklerimizi vurgular.

Bazı Rüya Tabirine Göre İse ; Rüyada görülen define, işleri kolaylaştırmayı elbiseyi, evlenmek isteyen için bakire bir kızı, insanın biriktirip yığdığı ve zekatını vermediği bir malı, kar ve ticaret yapılacak yeri ifade eder.

Rüyada Büyük bir Mala Rastladığını Gören Kimse ;  Bu rüyayı gören kişi Allah katında cenneti ve şehitliği ile müjdelenmiştir.

Rüyada bir Define Gördüğünü Gören Kimse ; Bu rüyayı gören kişi  zengin olur ve hakim tarafından onun zenginliği ile hükmedilir.

Bir hükümdar, rüyasında; içerisinde birçok altın olan bir define bulduğunu görürse; askerler ona isyan ederler.

Rüyada Görülen Define ; Rüyayı  gören kişi evli ise  asil ve temiz bir çocuğa ve helal rızka  mala işaret eder.

Rüyasında İçinde Az bir  Define Bulduğunu Gören Kimsenin ; çabuk atlatacağı bir sıkıntısı olur. İçerisinde çok mal olan define; üzüntü ve kederi ifade eder. Başka bir yorumla da; defineye kavuşmak, rüya sahibinin ölümünü ifade eder.

Rüyada Eski bir Hazine Görmek;  Helal rızkı ve ganimet malını, mirası ve dışarı atılmış şeyleri ifade edebilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.