Rüyada “ Değirmen ” Görmek

Değirmen
Selin Aksu Rüya yorumu; rüyada değirmen görmek, rüyada su değirmeni görmek, rüyada yel değirmeni görmek, rüyada değirmen taşı görmek, nedir.

Rüyada Değirmen Görmek; Rüyada değirmen görmek Bütün yönleriyle hayata ve hayatın cilvelerine, Bekar erkek ve kız için evlenmeye, yoksul için zenginliğe, ailenin bütün fertleri için sıkıntı ve darlıktan kurtulmaya işarettir. Ünlü Rüya alimlerimize rüyada değirmen görmek İmam Caferi Sadık rüyada değirmen görmek  değirmen görmenin beş tabiri vardır bunlar: Hakim, Reis, Zenginlik,  Cesur kişi dir. Allame Meclisi rüyada değirmen görmek; adınızdan saygıyla söz edileceğine, birtakım insanlardan iyilik ve mertlik göreceğinize işarettir. İbn-i Sîrîn rüyada değirmen görmek; gerginliğe ve savaşa işarettir.

Rüyada Eski Değirmen Görmek; Rüyada eski değirmen görmek beş türlü tabir edilir. Birincisi devlet başkanı, İkincisi bakan veya vekili, üçüncüsü kuvvet ve güç, dördüncüsü haklılıktan gelen sınırsız ve ölçülü cesaret, beşincisi emniyet mensubu olarak  tabir edilir.

Rüyada Su Değirmeni Görmek; Rüyada su değirmeni görmek  ilim merkezi ve mahkemeye işarettir. Çünkü değirmen, insanların girip çıktığı, ölçek, terazi adalet ve insafın olduğu bir yerdir. Rüyada su değirmeni görmek, öğütülen şeyden biraz alındığından dolayı rızka ve kazanca işarettir.

Rüyada Değirmen Taşı Görmek; Rüyada değirmen taşı görmek kısmet, evlilik, para ile tabir edilir. Rüyada değirmen taşı ile çalıştığını görmek bereket ve bol kazanç sağlamaya işarettir.

Rüyada Un Değirmeni Görmek; Rüyada un değirmeni görmek yardım alarak umduğu temiz rızka, zorlanarak beklediği toplu mala, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu rahatlığa işaret ettiği söylenir.

Rüyada Buğday Değirmeni Görmek; Rüyada buğday değirmeni görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceği, yoklukla geçen zor günlerin geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Yel Değirmeni Görmek; Rüyada yel değirmeni görmek rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, borçlarını hafifletip, derin bir nefes almasını sağlayacak menfaat elde edeceği ile değerlendirilir.

Rüyada Değirmende Çalışmak; Rüyada değirmende çalıştığını görmek  yolculuğa rızk toplanmasına; bir rivayete göre, savaş çıkmasına işarettir. Değirmen çarkının kırılması sahibinin ölümüne delalet eder. Buğday ile değirmene giderek öğütüp un yaptığını gören, hayır ve menfaate erer.

Rüyada Yıkık Değirmen Görmek; Rüyada yıkık değirmen görmek rüyayı gören kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.