Rüyada “ Değirmen Taşı ” Görmek

Değirmen Taşı
Kenan Tor Rüya yorumu; Rüyada değirmen taşı görmek, rüyada değirmen görmek, rüyada yel değirmeni görmek, rüyada su değirmeni görmek nedir.

Rüyada Değirmen Taşı Görmek; Rüyada değirmen taşı görmek kişinin, ailesinin genişleyeceği, rızkının artacağı, hanesine güneş doğacağı ve bu sayede darlığın biteceği ve evde bayram havası yaşanacağı ile yorumlanır.

Rüyada Yel Değirmeni Görmek; Rüyada yel değirmeni görmek zahmetsiz ve kolay yoldan edinilecek ve kişiye ilaç gibi gelecek kazanca delalet eder. Bedava rızk ve nimet anlamına gelir.

Rüyada Değirmen Görmek; Rüyada değirmen görmek mutluluk, huzur, esenlik ve ferahlık anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği, hayatının ve işlerinin yolunda gideceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eski Değirmen Görmek; Rüyada eski değirmen görmek beş türlü tabir edilir. Birincisi devlet başkanı, İkincisi bakan veya vekili, üçüncüsü kuvvet ve güç, dördüncüsü haklılıktan gelen sınırsız ve ölçülü cesaret, beşincisi emniyet mensubu olarak  tabir edilir.

Rüyada Değirmende Çalışmak; Rüyada değirmende çalışmak yolculuğa rızk toplanmasına; bir rivayete göre, savaş çıkmasına işarettir. Değirmen çarkının kırılması sahibinin ölümüne delalet eder. Buğday ile değirmene giderek öğütüp un yaptığını gören, hayır ve menfaate erer.

Rüyada Su Değirmeni Görmek; Rüyada su değirmeni görmek öğütülen şeyden belirli oranda alındığından dolayı rızka ve kazanca tabir edilir. Bazen de rüyada su değirmeni görmek, gerçek adaletin sağlandığı ilim merkezine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.