Rüyada “ Dekolte ” Görmek

Dekolte
Rüyada dekolte görmek, hoş karşılanmayacak sırların açığa çıkmasına, duyulduğu vakit kişiyi sıkıntıya sokacak durumları bildirir.
Etiketler:

Rüyada dekolte görmek, hoş karşılanmayacak sırların açığa çıkmasına, duyulduğu vakit kişiyi sıkıntıya sokacak durumları bildirir. İstenmeyen durumlar yaşanmaya, özellikle gören kişi kadın ise, hakkında aslı olmayan iftira ve karalamalar yaşanacağını gösterir. Tartışma ve huzursuzluk içinde geçecek bir dönem olarak da tabir edilir. Rüyada dekolte gören kişinin, gördüğü kıyafetin nasıl bir yapıya ve dekoltenin ölçüsüne görede farklı yorumlar içermiştir. Rüya sahibinin haya yerlerini açıkta bırakan dekolteli bir elbise görmesi, geçmişte yaşanmasına rağmen halen kişiyi rahatsız ve huzursuzluk içerisinde bırakan bir olaya delalet eder. Kişinin utanmasına sebebiyet veren dekolte görmesi ise, ahlaki yönden sorun yaşamaya, maddeye verilen öneme, telafisi olmayacak hata ve günahlar içinde olmaya yorumlanır. Bazen de gidilen yolun hata olmasına, kişinin bir an önce hatasından dönerek doğru yolu bulması gerektiğine işaret eder. Dekolte görmek, ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Dekolte Görmek Ne Demektir

Rüyada dekolte görmek, hakkınızda canınızı sıkacak duyum ve asılsız haberlere yorumlanır. Aynı zamanda duyulmasını istemediğiniz bir sırrın ifşa olacağına, yakınlarınız ile sıkıntılı bir süreç yaşanacağını gösterir. Rüyada dekolteli elbise giydiğini gören kişi, hatıralarınızdan çıkmayan, her anımsandığı zaman sizi huzursuz bırakan bir olaya tabir edilir.

Rüyada Dekolte Elbise Giymek

Rüyada dekolte elbise giymek, kaza ve belaya, düşmandan görülecek zarara tabir edilir. Dekolte giydiğini görmek İslami anlamı olarak ise, manevi yönden zayıflığa, iradeye sahip çıkamamaya, nefsin isteklerine uymak olarak yorumlanır.

Rüyada Dekolte Gömlek Giymek

Rüyada dekolte gömlek giymek, göğüs kısmı açık şekilde dekolte gömlek görmek, evlilik hayatında yaşanacak sıkıntılara, sizleri çekemeyen kişilerin kötü davranış ve karalamaları olarak yorumlanır. Sırt kısmı dekolteli gömlek görmek ise, iş yaşamında hakkınızda kötü söz söylenmesine, işinizi bırakmak zorunda kalacağınızı gösterir.

Rüyada Dekolte Etek Giymek

Rüyada dekolte etek giymek, dekolteli mini bir etek giydiğini görmek, aile içi tartışmalara, kişinin çok fazla rahata davranışlarının çevresini rahatsız ettiğini gösterir. Bazen de edep ve haya yönünden zayıflık olarak bildirilmiştir. Evli kişiler için ise, eşler arası sıkıntılara, eşlerin bir biri ile uyumsuz davranışlarının ayrılık ve tartışmalar doğrucağına delalet eder.

Rüyada Kendini Açık Giyinmiş Görmek

Rüyada kendini açık giyinmiş görmek, yıllardır herkesten saklanan bir gerçeğin ortaya çıkacağına işaret eder. Zor durumda kalmaya, çevrenizin sizin hakkınızda ki düşüncelerinin değişeceğini bildirir.

Rüyada Dekolteli Bluz Giymek

Rüyada dekolteli bluz giymek, yokluğa sıkıntıya, maddi olarak sorunlu dönemler geçirileceğine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya, dışlanmaya, yalnızlık çekmeye yorumlanır.

Rüyada Birinin Sırtını Açık Görmek

Rüyada birinin sırtını açık görmek, yakinen tanınan birinin size verdiği emanete gereken hassasiyetin gösterilmediğine delalet eder. Aynı zamanda açık aramaya, hoş olmayan sözler yaymaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.