Rüyada “ Deli ” Görmek

Deli
Rüyada deli görmek kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı, kadir Şinas biri ile arkadaşlık edeceğine delalet edilir.Aynı zaman da zenginliğe işarettir.

Rüyada Deli Görmek; Rüyada deli görmek kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı, kadir Şinas biri ile arkadaşlık edeceğine delalet edilir.Aynı zaman da zenginliğe işarettir. Rüyada deli görmek birden çok farklı şekillerde yorumlanmıştır.Bunlar Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikat ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin olmaya, kimi insanlar için saltanata, kimileri için mala yahut mirastan geçinmeye; kimi insanlar için sonu kederle bitecek işlere, kulluk kaygısı taşıyan insan için güzel ve Salih amele işarettir.

Rüyada Deli Olmak; Rüyada deli olmak üç kuruş daha fazla kazanmak adına günahkar olmayı göze almaya, dinden çıkmayı hiç umursamamaya ve günahkar olmanın yükünü hafife almaya alamet eder. Kazancını arttırmak için her yola başvuracak bir kişinin varlığına alamet eder. Beddua almaya, ayıplanmaya ve toplum içinde küçük düşmeye işaret eder. Kişinin yapacağı hileli işin önünde sonunda ortaya çıkacağına ve bu durumun kendisini  herkes tarafından dışlanan kişi olacağına işaret  edilir.Farklı olarak ta yorumlarsak rüyada deli olmak kişiyi  herkesin ayakta alkışlayacağı ve uzun süre kendisinden iyi şekilde bahsedeceği bir iş yapacağına ve bu iş sayesinde herkesin sevgisini kazanarak, gönülleri fetih edeceğine yorulur.

Rüyada Deli Saldırması; Rüyada deli saldırması hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi yaşamında sıkıntılı günler geçirecektir. Belli bir dönem bu sıkıntılı süreçten çıkamayacak ve keder sahibi olacaktır. Çevresindeki insanlardan, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan göreceği zarar rüya sahibinin bundan sonraki arkadaşlık seçimlerinde daha dikkatli davranacaktır. Ayrıca bu yaşanacak olaylar rüya sahibinin ailesine de etki edecektir.

Rüyada Deli Dövmek; Rüyada deli dövmek deli birini dövdüğünü ya da hırpaladığını gören kişinin maddi zarara uğrayacağı ve darlığa düşüp sıkıntı çekeceği yorumu yapılır.Kişinin iş hayatında sıkıntılara düşeceği beklentilerinin karşılıksız olacağı yaptığı işlerde başarılı olamayacağı maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılara gireceği hem ailesi hemde çevresine karşı kopuklukların ayrılıkların olacağı hayra yorumlanmayan bir rüyayı delalet eder.

Rüyada Deli Tarafından Kovalanmak; Rüyada deli tarafından kovalanmak rüya sahibinin iş hayatında yeni bir projenin ya da yeni bir buluşun peşinden koşuyor olması olarak yorumlanır. Kişi iş hayatında yapmış olduğu yenilikler ile kendisine yepyeni sayfalar açmış iş hayatına farklı deneyimler kazandırmış yapmış olduğu tüm işlerde hep başarı sağlamıştır. Bu yenilikler kişinin gelecekte hayatına yön çizmesini sağlamış olup yaşam tarzına bakışını olumlu derecede etkilemiş olur

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sezgin yiğit dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler sizi rahatsız edicem yine hocam rüyamda karanlık sessiz insanların olmadığı bir sokakta guruyorum iki tane bayan görüyorum kadınların elinde eski bir bisiklet vardı bende onların yanına gidip bisikletimi bana verin diye ağlıyordum arkalarını dönüp bana baktıklarında bi tanesinin elinde bıçak bana doğru yürüyordu yüzü çök çirkindi korkarak uyandım ruyami yorumlar mısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Sezgin bey rüyanız da yaptığınız anlatımlar cin görmekle alakalı olup rüyada görülen cin dini rüya yorumlarına göre hilekar dünya menfaati için her şeyi yapacak olan düşmana işarettir. Yalnız rüyanızda gördüğünüz cin bir alim bir zat olarak size görünüyor ve zarar vermiyorsa bu da bir istisnadır.