Rüyada “ Delil ” Görmek

Delil
Rüyada delil görmek kişiye yol gösteren ispatlayıcı kanıtı olan,bir hukuki itirafı ispata yarayan rüya sahibinin görmüş olduğu bulgu ve belgelerdir

Rüyada Delil Görmek; Rüyada delil görmek kişiye yol gösteren ispatlayıcı kanıtı olan,bir hukuki itirafı ispata yarayan rüya sahibinin görmüş olduğu bulgu ve belgelerdir. Aynı zaman da kişinin mahkeme öncesi kendini savunabileceği somut en güzel bulgularıdır.Delil görmek kişinin yapmış olduğu işlerden dolayı sıkıntılar yaşayıp yasalar çerçevesinde yargılanma devresine girmesidir kişinin yaşamış olduğu bu sıkıntılar maddi ve manevi anlamda sıkıntıları doğurduğu gibi kişiyi çevresine ve ailesine karşıda oldukça küçültmüştür.

Rüyada Delil Bulmak; Rüyada delil bulmak İbn’i sirin (Rahmetullah-ı aleyh)’in tabiri: Rüyada bir şey üstüne delil getirdiğini görmek, eğer bir kişi ile tartışma içerisinde ise, ona delili kanıtlayacağına delalet eder.  Ayeti kerimede şöyle buyrulur.Habibim de ki; eğer siz doğrulardan sanız, delilinizi getirin der. Rüyada delil hayra yorulduğu kadar şerre de işarettir. Yanlış kişilerde istenilmeyecek sonuçları doğurarak kişinin hayatını bir ömür karartmasına yarar.

Rüyada Delil Aramak; Rüyada delil aramak sıkıntıyı işaret eder. kişinin yakın çevresinden bir dostuna tehlikelerden ve düştüğü sıkıntılardan kurtarmak için yapmış olduğu öz verileri işaret eder.

Rüyada Delil Saklamak; Rüyada delil saklamak  rüya sahibinin  gördüğü bu  rüya cefa çekerek hak edilen feraha, başarısızlıktan sonra hak ettiği şana, zorlukla birlikte ümit ettiği zenginliğe, zorlukların ardından beklediği toplu kazanca delalettir. Aynı zaman da  Gerçeğin meydana çıkmasını engellemek amacıyla, kişilerin yapmış olduğu  suçun delillerini gizlemek saklamak hatta yok etmek anlamına da gelir

Rüyada Delil Yok Etmek; Rüyada delil yok etmek haksız olarak yapılan bir işte ve kişiye özel yapılan bir suikast ta geride iz bırakmamak amacıyla yapılan suç girişimidir. Aynı zaman da Delilleri yok etmek şerre yorumlanır bir kimseye haksız yere zulmetmeye kul hakkı yemeye insanları küçük görerek aşağılayıcı tavırlar takınmaya işaret edilir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.