Rüyada “ Demirci ” Görmek

Demirci
Demirci Azrail Aleyhisselam'dır. Demir onun kuvveti ve şiddetidir.Rüyada görülen meçhul demirci, büyük bir hükümdardır.

Rüyada Demirci Görmek ne manaya gelir ; Rüyada demirci görmek; kuvvetli ve mahareti nispetinde heybetli bir kimse demektir. Demirci Azrail Aleyhisselam’dır. Demir onun kuvveti ve şiddetidir.Rüyada görülen meçhul demirci, büyük bir hükümdardır. Yahut demirin tehlike ve kuvvetliliği nispetinde güçlü- dür. Rüyada demir görmek; kötülük ve şiddetleri ve tasarruftan men olmayı güçlükleri kolaylaştırmayı ifade eder.

Rüyada Demir Görmek ; Rüyada demir görmek elinde bulunduran için mal ve kuvvettir.Bir kimse rüyasında; demir ve bakırı eritiyor sa, kendisiyle övünebileceği bir iş görecektir. Rüyasında; demir erittiğini gören kimse, halkın diline düşer ve insanlar onun dedikodusunu yaparlar.Rüyada demir aldığını gören kimse, zayıflıktan ve acizlikten sonra yine kuvvetlenir.Rüyada demirden yapılmış eşyalar görmek; insanlar için menfaat ve kuvvettir. Rüyada görülen keser; demir kürek ve iki yüzlü balta insanın hizmetçisi veya ücretidir. Rüyasında bir demiri olan kimse, güçlük ve sıkıntı ile rızk sahibi olur.

Rüyada Demir Dikeni Görmek ; Rüyada demir dikeni görmek, nifak ve kovuculuğun ifade eder.

Rüyada Külünk Görmek ; Rüyada demir külünk görmek; sahibine ulaşacak haberi ifade eder.

Rüyada Demir Kürek Görmek ;  Rüyada demir kürek görmek; hizmetçiyi ve menfaati ifade eder.Demir kürek, hayır ve hasenatı meşakkat ve zahmeti ihtiyar eden kuvvetli ve emniyetli bir kimseyi ifade eder. Bu yüzden herkes, ondan imdat ve yardım talebinde bulunur ve ona itaat ederek, işi sonuçlanır. Demir kürek, zahmet ve meşakkatlere sabreden bir kadını, rızkı, menfaat ve hastalıktan kurtularak sevince erişmeyi ifade eder.

Rüyada Demir  Ocağı Görmek ; Rüyada demir ocağı görmek; kuvvetli ve şiddetli bir kimsenin ev halkından bir kadın görmesidir. Eğer demir ocağı, bakır veya tunçtan olursa, o kadın; mal, eşya ve dünya ziynetlerine malik olan kimselerin, ağaçtan ise; o kadın mal ve eşya sahibi münafık kimselerin, kireçten ise; o kadın firavunlara benzeyen kişilerin, çamurdan ise; inançlı adamların ev halkındandır. Demir ocağı, devleti ve işsiz kalmayı ve gerilemeyi de ifade eder.

Bir kimse ocakta veya tandırda alevli bir şekilde yanan ateş görürse, rüya sahibinin meydana gelecek evladını ifade eder. Ocak ev işlerini yürüten kimseyi, üzerinde yemek olmadığı halde ocak üzerinde ateş yaktığını gören kimse; ev işlerini yürüten bir kimseye düşman olmayı ifade eder.

Demir Ocağı  Ayrıca ; çocuğu, anayı, çocuğunu sırtına alan kadını, rüya sahibinin arzu ettiği şeylerin temin edildiği dükkanı, üzerine bindiği bineğini, eve inecek veya evden gidecek kimse için evi ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.