Rüyada “ Denizde Balıklar ” Görmek

Denizde Balıklar
Rüyada denizde balıklar görmek neye delalet eder. Rüyada denizde balıklar görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada denizde balıklar görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüyada denizde balıklar görmek, rüyada denizde balıkların size doğru gelmesi kısmetler iniz habercisi olarak bilinir. Balıkların suyun yüzeyine çıkmaları imkansız zor işleri gerçekleştireceğine, beklenmedik bir anda gelecek olan habere yorumlanır. Rüyada balıkların su yüzüne çıkması genellikle mirasa veya gizli sırların ortaya çıkmasına yorumlanmaktadır.  Denizde çeşit çeşit balık görmeniz bir yandan büyük mutluluklar yaşarken, bir diğer yandan bazı durumların canınızı sıkabileceğine işaret eder. Balıklar berrak temiz bir suda yüzüyorsa  mutlu günler yakında gerçekleşecek kısmetiniz açılacak demektir.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizin yükseleceğine, iş hayatınızda mevki ve makam yönünden yükseleceğinize, kısa ya da uzun süreli seyahatlere çıkacağınıza işaret eder. Balık sürüsündeki balıklar ne kadar fazlaysa kısmetler iniz de o kadar çok olacaktır.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, genel olarak hayra ve kısmete yorumlanır. rüyanız da size gelecek olan kısmetler genel olarak balık sembolüyle size görünür. Ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.  Rüyasında  balık tuttuğunu görmek, büyük ve şerefli bir ailenin zengin kızı ile evlenmeye delalet eder. Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir. Rüyasında balık sattığını görmek, kendi ve çoluk çocuğu için hayır ve menfaate delalet eder.

Rüyada Denizden Balık Çıkarmak

Rüyada denizden balık çıkarmak, hayırlı kıs metlere işarettir. Kişinin iş hayatında bir den fazla branşta başarı sağlayacağına yüksek miktarda maddi kazanç elde edeceğine yorumlanır. Rüyada denizden balık çıkarmak farklı şekillerde de yorumlanır. Dalgalı deniz işleriniz de inişli çıkışlı yollara gireceğinize, durgun şeffaf dalgasız deniz, iş ve özel hayatınızda huzurun bolluğun, bereketin artmasına , yakın zaman da hayırlı bir kısmete ereceğinizi, bulanık deniz suyundan balık çıkarmak ise gerçekleşmesi imkansız olan bir işi başaracağınıza yorumlanır.

Rüyada Canlı Balık Görmek

Rüyada canlı balık görmek, rüyanızda canlı ya da taze balıklar görmeniz kariyerinizde ve aşk yaşamınızda şanslı günlerin kapınızda olduğuna delalet eder. Aşk yaşamınıza girecek kişi namuslu ve iyi huylu olacak demektir. Eğer balığı rüyanızda kendiniz avlamış-sanız  ve canlı canlı yemişseniz, menfaate kavuşacaksınız demektir.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak, rüyada balık avlamak birden fazla şekilde açıklanır. Tatlı suda balık avlamak sıkıntılarınızın son bulacağına, büyük balık avlamak yakın zaman da başınıza talih kuşu konacağına varlıklı zengin bir kimse ile evleneceğinize. küçük balık avlamak, iş hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmalarınızın yavaş yavaş faile yete geçtiğine, karada balık avlamak, yakın zamanda alacağınız haberlerin sizi sevindireceğine delalet eder. Rüyada balık avlamak aynı zaman da Sizi çok mutlu edecek haberler alacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek, rüyada balık yediğini görmek hamile bir kadın için doğumun acı çekmeden kolay olacağına, çalışan bir kimse içinde iş hayatında önüne çıkan engelleri aşarak üzerindeki talihsizliklerin son bulacağına işarettir. Rüyada balığı tuzlu tuzlu yemek  kişinin içine düşeceği sıkıntılara, dertlere ve kötü günlere rivayet edilir. Bunun yanı sıra rüyasında bozulmuş balık yediğini gören kişi hayatının en önemli noktalarında yanlış kararlar alacak demektir.

Rüyada Canlı Balık Yemek

Rüyada canlı balık yemek, rüyada canlı balık ya da balıklar yemek mülk sahibi olacağınıza servete konacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kişiler ev, araba, mal, mülk sahibi olur maddi ve manevi anlamda huzura mutluluğa ererler. Rüyada canlı balık yemek rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağı, büyük adımlar atacağı, rakiplerinin önüne geçeceği ve hatırı sayılır oranda kazanç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kızarmış Balık Yemek

Rüyada kızarmış balık yemek, güzeldir ve rüya sahibinin bazen amaçlarını gerçekleştirmek için bazen de havası değişsin diye yapacağı mekan değişikliğine alamet eder. Kişinin kendini daha iyi hissetmesi için zaman zaman değişiklik yapma alışkanlığı olduğu anlamına gelir. Rüyasında gökten kızarmış balık indiğini gören kişi duasından emin olur. Hasımlarına karşı galibiyet elde eder. Şan ve yücelik sahibi olur.

Rüyada Kokmuş Balık Yemek

Rüyada kokmuş balık yemek, rüyada kokmuş balığı yediğinizi görmeniz hane içerisinde ayrılığın gerçekleşeceğine, huzursuzluğun artacağına, kişiyi mutsuz günlerin beklediğine, yakın zaman da üzücü bir haber duyacağınıza samimi dostluklar yaptığınız kişilerin zor anlarınızda sırtlarını dönmelerine işaret eder.

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak, hayırlı kısmetli bir işe yakın zaman da evliliğin olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak herkes tarafından tanınacağı ve sevileceği bir iş yapar. Böyle bir rüya genellikle çokça mala mülke, paraya, gören kişinin güzel bir iş bulmasına, her anlamda talihin dönmesine ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada balın satın almak, güzel bir geçime, yakında kolaylıkla rızkınızı kazanacağınıza, dilek ve isteklerin gerçekleşmesine, dünya hayatında mutluluğa, fakirler için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, aile içinde huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek, çalışmalarınız sonucunda elde etmiş olduğunuz başarılarınızın maddi ve manevi olarak işaretidir. Rüyada büyük balık görmek ya da tutmak rüya sahibinin, başarılı işlere imza atması ve hem aile hayatında hem sosyal hayatta sevilen bir insan olmasından ötürü kendisini çekemeyenler ve düşmanlık besleyen insanlar olduğuna, ancak rüyayı gören kişinin bir şekilde bu insanların düşmanlıklarından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek, rüyada görülen küçük balıklar sıkıntı, tasa ve keder işarettir. Hoşunuza gitmeyen davranışlarla karşılaşacağınıza, gelir seviyenizin düşeceğine, maddi sıkıntılar içerisine gireceğinize, ailenizin ve çevrenizdeki kişilerin size sırt çevireceklerine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.