Rüyada “ Deprem ” Görmek

Deprem
Deprem, yaşamda eski değer ve alışkanlıkların yıkılıp tarihe karıştığını ve yeni bir dönemle karşı karşıya olduğumuzu da gösterir.

Rüyada Deprem Görmek; Rüyada deprem iki türlü yorumlanabilen ve rüyalarda çok sık rastlanan deprem sahneleri, her şeyden önce bir tür güvensizlik duygusu ve kendini risk altında, tehlikede görme haliyle ilişkilidir. Diğer yandan deprem, yaşamda eski değer ve alışkanlıkların yıkılıp tarihe karıştığını ve yeni bir dönemle karşı karşıya olduğumuzu da gösterir. Ancak burada, depremlerin sık yaşandığı fay hatlarına yakın yerleşim birimlerinde oturanlar için depremin simgelerden uzak, net bir endişe ve korkuyu vurguladığını da belirtmek gerekir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek; Rüyada deprem olduğunu görmek rüya sahibinin hayallerini kurduğu işleri başaramayacağını ve maddi zorluklar ve sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek; Rüyada depremde evinin yıkıldığını görmek rüya sahibini ve çevresini bekleyen maddi zorluklar olduğuna işaret fakat depremde ailesinin öldüğünü görürse rüya sahibi ailesinden birinin vefat haberini alacağına yorumlanır.

Rüyada Depremde Sağ Kaldığını Görmek; Rüyada depremde sağ kaldığını ölmediğini  görmek rüya sahibine hayırlı bir rüya olarak verilmez rüyayı gören kişinin vaktinin dolduğu ve ruhunu teslim edeceğine işaret eder onun için hayırlı ve sevindirici bir rüya olarak görülmez.

Rüyada Çok Büyük Deprem Görmek; Rüyada çok büyük deprem olduğunu yerin sarsıldığını büyük bir afet olduğunu görmek rüya sahibin çevresinde çok büyük oyunların döndüğü ve söylentilerin olduğuna işaret eder buda haneye ve akrabaların göreceği sıkıntılar yorumlanır.

Rüyada Deprem Haberi Aldığını Görmek; Rüyada deprem haberi aldığını görmek rüya sahibinin çevresinde yada ailesinde çok değer verdiği bir kimseyi kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Deprem Sırasında Dua Ettiğini Görmek; Rüyada depren sırasında dua ettiğini görmek rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılar içinde olduğu ve bu nedenle çok dua ettiğine işaret bu rüyayı görmenin manası ise Allah’dan gelecek yardımı beklemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çok Büyük Afet Görmek Dini Rüya Tabirleri

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. talıp yıldız dedi ki:

    Merhaba hocam rüyamda deprem olduğunu gördüm evdeydik dua ediyordum çevremdeki insanların zarar gördüğünü gördüm

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Talip bey rüyada depremi yaşadığını görmek; iki türlü yorumlanabilen ve rüyalarda çok sık rastlanan deprem sahneleri, her şeyden önce bir tür güvensizlik duygusu ve kendini risk altında, tehlikede görme haliyle ilişkilidir. Diğer yandan deprem, yaşamda eski değer ve alışkanlıkların yıkılıp tarihe karıştığını ve yeni bir dönemle karşı karşıya olduğumuzu da gösterir. Rüyada deprem sonrası yağmur görmek; Zarar meydana gelmediği takdirde, rüyada, yağmur görmek, korkulan şeyin hayatta oluşu, vaat edilen şeyin yerine getirilmesi, misafir kimsenin yolculuğundan geri kalması, tartı ve ölçeğin eksik yapılmasıdır.