Rüyada “ Devlet Başkanı ” Görmek

Devlet Başkanı
Rüyada devlet başkanı görmek neye delalet eder. Rüyada devlet başkanı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada devlet başkanı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyada devlet başkanı görmek, rüyanızda devlet büyüklerinden birini görmek, rüyanızda ki konumuzla ilgilidir. Rüyanızda devlet başkanı ile birlikte mutlu bir şekilde alış veriş yapmanız büyük sevinçlere maddi kazançlarınızın yükseleceğine işaret eder. Aynı zaman da rüyanızda devlet başkanınızı asık bir şekilde görmeniz yapmış olduğunuz işlerde dikkatli ve titiz olmanız gerektiğine aksi takdir de büyük kazançlar kaybedeceğin ize yorumlanır.

Rüyada Devlet Başkanı İle Konuşmak

Rüyada devlet başkanı ile konuşmak, iş hayatında önemli derece de yükselişe geçmeye, kısa ya da uzun süreli seyahatlere çıkmaya maddi ve manevi anlamda bolluğa ermeye, çevresi ve yakınları tarafından saygın görülüp örnek kişi olarak görülen insanlara tabir edilir. Aynı zaman da mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntılı yaşantıya, düşmanlığını göstermeyen kimseye, sıhhatin yitirileceği ne, üzüntü verecek sorunla yüz yüze gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Devlet Başkanı Olmak

Rüyada devlet başkanı olmak, iş hayatında yüksek mertebelere ermeye, herkes tarafından beğenilen örnek gösterilen kişi olmaya, hane içerisinde yakın zaman da müjdeli bir haberin alınacağına işaret eder. Ünlü rüya alimimiz İbni Şirine göre rüyada devlet başkanı olduğunu görmek yakında öğrenilecek sevindirici haber almaya, meşakkatle elde ettiği başarıya, zorlanarak gözlediği berekete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği berekete, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu zafere işarettir.

Rüyada Devlet Başkanının Eşini Görmek

Rüyada devlet başkanının eşini görmek, kazançlı zamanlara, sevince ermeye, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, emniyette olmaya, işte mevkiye yükseleceğine, verimli işler ile meşgul olacağına, kazancın kazançlı olmasına, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, faydalı uğraşlara gireceğine, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye delalettir. Aynı zaman da sırların açığa çıkacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, sefalete, mes’uliyetten ötürü mağdur olmaya, düşmanlıktan emin olunacağına yorulur.

Rüyada Devlet Başkanı İle Evlenmek

Rüyada devlet başkanı ile evlenmek, rüyada devlet başkanı ile evlendiğini görmek güzel bir yuvanın başlangıcını kuracağınıza, hayırlı sağlıklı bir evlada sahip olacağınıza geçmişte yaşamış olduğunuz maddi manevi sıkıntılarınızın geride kalacağına, uğraş vererek kavuştuğu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu büyük güce, verdiği uğraşların sonunda istediği temiz kazanca, sıkıntı sonrasında istediği şerefe, malın verimli olmasına anlamına gelir.

Rüyada Devlet Başkanıyla Tokalaşmak

Rüyada devlet başkanıyla tokalaşmak, rüyada devlet başkanıyla tokalaştığını görmek resmi kurumlarda bulunacağınıza, devlet kapısında çalışmaya başlayacağınıza, kısa ya uzun vadeli yeni işlere imza atacağınıza işaret eder. Başka bir değişle umudunu kestikten sonra kavuştuğu haysiyete, sıkıntı sonrasında umduğu temiz kazanca, mağlubiyetten sonra gözlediği toplu paraya, cefa çekerek umduğu huzura, zahmetle istediği rahatlığa şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Devlet Başkanının Öldüğünü Görmek

Rüyada devlet başkanının öldüğünü görmek, yeminini yerine getireceğine, aşk hayatında huzura, temiz paraya, yüksek şansa, emniyette yaşamaya, şöhrete sahip olmaya, yağmura, paraya gelecek berekete, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, maddi külfeti olan akrabadan kendini kurtarmaya, sağlığını kazanmaya delalet eder. Başka bir değişe göre de huzurunun bozulacağına, fena niyetli düşman eliyle fenalık görmeye, sağlığını kaybetmeye, parasal probleme delalet eder.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, rüyada başbakan görmenin farklı şekillerde yorumları vardır. Başbakan görmek rüya sahibinde huzuru, bol kazancı, bolluğu, hayırlı kısmetleri içerirken olumsuz olarak ta üzüntüye girmeye, maddi sıkıntılar çekmeye, hane içerisinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder. Rüyada başbakanla karşılıklı konuştuğunu görmek saygınlığımızın artacağına, makam ve mevki yönünden yükseleceğinize, Başbakanla aynı ortamda olmak farklı kişilerle aynı ortamda bulunacağınıza, toplum içinde örnek kişi olarak gösterileceğinize, Başbakanı hane içinde görmek, devlet büyükleri tarafından maddi ve manevi anlamda destek göreceğinize yorumlanır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, çok az kişiye nasip olabilecek derecede büyük bir geleceğe sahip olur. Bu rüya devlet işine girmeye, varlıklı insanlarla oturup kalkmaya, yaptığı her girişimden başarı elde etmeye, dünyada şan, şöhret sahibi büyük bir adam olmaya işarettir. Rüyada cumhurbaşkanı ile sohbet eden, terfi eder ve topluluğun başına amir olur. Cumhurbaşkanının arkasından giden lider vasıflı ve akıllı bir adamın tıynetine uyar, onun gibi bir hayat sürer. Cumhurbaşkanın elini sıkmak devlet işine, onunla kucaklaşmak çok parlak bir hayatın olmasına, cumhurbaşkanı ile toplantı yapmak, çok yüksek mevkili insanların arasında bulunmaya veya onlardan yardım görmeye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Onur Koç dedi ki:

  Merhaba rüyamda devlet başkanının kapalı bir odada çaresizce anlayışını gördüm sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu günlerde rüyamın ne anlam içerdiğini anlatırmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun onur bey görmüş olduğunuz rüya sizi bekleyen sıkıntılı günlerin geleceğine, hane içerisinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

 2. Asya Soydan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sayin cumhurbaskanimizi gördum evimizde kuran okuyup elini hasta annemin alnina koyuyordu

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Asya hanım rüyada cumhurbaşkanını görmek, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

 3. Erol Türk dedi ki:

  Rüyamda Trump, Putin ve ben bir odada bulunuyoruz, tahminen Amerika’dayiz.
  Putin bir bilgisayara windows sifresini yazarak girmeye calisiyor fakat sifresi cok uzun oldugu icin iki kere arka arkaya yanlis giriyor. Ben “Sayin Putin, 3. sefer de yanlis girerseniz windows hesabiniz kitlenecektir.” demeye hazirlanirken Putin bilgisayarin basindan kalkiyor, bana ve Trump’a dogru gelip koltuga oturuyor. Ben yine dayanamayip soruyorum, “3. sefer yanlis girdiginizde hesabiniz kitlenecekti biliyor muydunuz?”, Putin de “Evet” diyor. Devlet baskani ile ilgili bölümü bu kadardi.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Erol Bey rüyanız hayır olsun. görmüş olduğunuz rüya devlet erkenından birini yada devlet başkanınını temsil ettiğinden rüyanızın yorumu:Rüyada devlet başkanı ile konuşmak, iş hayatında önemli derece de yükselişe geçmeye, kısa ya da uzun süreli seyahatlere çıkmaya maddi ve manevi anlamda bolluğa ermeye, çevresi ve yakınları tarafından saygın görülüp örnek kişi olarak görülen insanlara tabir edilir. Kişinin gelecek yaşamınında imrenilecek bir hayata sahip olması olarak da tabir edilmiştir.

 4. Adnan dedi ki:

  Guam devlet başkanı diye biri Ülkesine gelen Almanya başbakanı Merkel’havaalanında karşılamak için için heyecanla bekliyor tam merkel geldiğinde tokalaşmak için yanına geldiğinde öpüşmek üzereyken Guam devlet başkanı kalp krizi geçirip merkelin üzerine düşüyor ortalık bir anda telaş içinde koşturanlarla doluyor bu esnada uyanıyorum bu neye delalettir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Adnan bey rüyanız hayır olsun, Rüyanızın yorumu:Rüyada devlet başkanının öldüğünü görmek, yeminini yerine getireceğine, aşk hayatında huzura, temiz paraya, yüksek şansa, emniyette yaşamaya, şöhrete sahip olmaya, yağmura, paraya gelecek berekete, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, maddi külfeti olan akrabadan kendini kurtarmaya, sağlığını kazanmaya delalet eder. Görmüş olduğunuz rüya hayırlı bir rüya olmak ile beraber girdiğiniz işlerin sizin hayrınıza olmasına, yinede attığınız adımlarda temkinli davranıp, akıllıca adımlar atmanız gerektiğine, başarıya ancak bu şekilde ulaşılabileceğine rivayet olunur.

 5. Bilal dedi ki:

  Selamunaleyküm,, bu gece rüyamda Devlet başkanımız Sn. R.Tayyip ERDOĞAN ile Rusya Devlet başkanı Sn. PUTİN i gördüm ikisi de mutluydu rusça bildiğim için Putin ile konuşuyorum çeviri yapıyorum, çok sıcak ve mutlu diyaloglarımız oluyor sanki gerçek gibi, ülkemizle geleceğe yönelik güzel ilişkilerin sinyallerini veriyorlar.. yorumlarınızı önemle istirham ederim.