Rüyada “ Dilek Dilemek ” Görmek

Dilek Dilemek
Rüyada dilek dilemek, rüya sahibinin istediği şeylerin yolunda gideceğine kişinin zihninden geçenlerin olacağına yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada dilek dilemek, rüya sahibinin istediği şeylerin yolunda gideceğine kişinin zihninden geçenlerin olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin el attığı her işin güzel olacaktır. Kazancının yükselmesi ve maddi manevi anlamda güzel bir gelecek elde edeceğine delalettir. Bazende kişinin karşılığı olmayan bir şeyi çok istemesi manasındadır. Elinde olan bir şeyi kaybettiğine ve bunun için çok dua ettiği anlamındadır. İsteklerinin kısa zaman sonra olacağına tabir edilir. Kişinin dua edip dilek dilemesi istediği herşeye çok yakın zamanda ulaşacağını gösterir. Dilek dilemek aynı zamanda bir kişiye duyulan özlem olarak da ifade edilir. Kişinin eşiyle yada partneriyle zıt düşmesi durumlarında görülür. Bu rüya şu yorumu da verir, dilek dilemek mutluluğu tekrar yakalamak anlamlarında tabir edilir. Yaşamın bir parça olan düşlerimiz bazen yol gösterici olarak bize mesajlar bazen ise beklenilenin olacağının haberini verir. Eğitim hayatı devam eden kişiler için sınavlarında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Dilek Ağacı Görmek

Rüyada dilek ağacı görmek, rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağı bir haber alması olarak yorumlanır. Dilek ağacı aynı zamanda kişinin umutsuz olduğu ve istediği şey hakkında çare aradığı yönündedir. Ağaç aynı zamanda yuva demektir. Bekar kimseler için evlilik anlamında gelecek olan kısmetleri ifade eder. Canı sıkkın olan birisi bu rüyayı görüyorsa neşenize neşe katacak bir gelişmenin olacağını gösterir. Rüyada dilek ağacı görmek ve ip bağlamak, hayırlı bir işe niyetlenmektir. Eğer ip çözülmüyorsa eşler arası sıkı bağlar bağlanmasına yorumlanır. Güzel günlerin çok yakında olduğunu gösterir, hayallerin gerçek olması manasını taşır.

Rüyada Dilek Feneri Görmek

Rüyada dilek feneri görmek, çiftlerin arasında muhabbetin daha güzel olacağını gösterir. Hedeflerin gerçek olması ve yaptığı işler sayesinde daha güzel bir hayata sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Dilek Kuyusu Görmek

Rüyada dilek kuyusu görmek, kötü bir durumun fazla büyümeden düzeleceğine ifade edilir. Gönlünce istediği hayatı güzel bir şekilde yaşayacağına ve kararsız kalınacak bir durum hayatınızda söz konusu olacaktır.

Rüyada Dilek Tuttuğunu Görmek

Rüyada dilek tuttuğunu görmek, bu rüya hemen hemen dilek dilemek ile aynı anlama gelir. Kişinin heveslendiği ve hayalini kurduğu ne var ise yakın zamanda olacağının haberini verir.

Rüyada Dilek Yazmak

Rüyada dilek yazmak, mal varlığının yüksek olacağına ve güzel bir geleceğin sizi beklediği yönündedir. Aslında bu rüya tabiri caiz ise, kaderi kendi yazmak anlamına da gelir.

Rüyada Dilek Kuşu Görmek

Rüyada dilek kuşu görmek, kuş habercidir ve tartışmalı küs olduğunuz kişiler ile kavgaların son bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda sevdiğinizden size bir sürpriz olduğuna tabir edilir.

Rüyada Dilek İsimli Birini Görmek

Rüyada dilek isimli birini görmek, rüya sahibinin hanesinde bazı sıkıntılar olduğunu ifade eder. Bunların geçici olduğu yönündedir ve yapılan hataların düzeleceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.