Rüyada “ Dilenci ” Görmek

Dilenci
Rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca karalar bağlamasını, yanıp yıkılmasını, ümitsiz olup göz yaşına boğulmasını gerektirecek durumlarda kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada dilenci görmek;  rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük ve temiz ekmek kapılarına delalet eder. Rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca karalar bağlamasını, yanıp yıkılmasını, ümitsiz olup göz yaşına boğulmasını gerektirecek durumlarda kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Dilenciye Sadaka Vermek

 Rüyada dilenciye sadaka vermek;  her durumda mutluluk ve ikbale delalet eder. Rüyada dilenciye sadaka verdiğini gören, eğer alim ise, ilminden kazanır, eğer bir devlet adamı ise san ve şerefi artar, tüccar ise ticareti çoğalır sanatçı ise halk ondan fayda görür. fakir ise zengin olur.

Rüyada Dilenci Olmak

Rüyada dilenci olmak; rüya sahibinin sorunlardan uzak kalacağına, üne ermeye, hüner sahibi bir kimseye, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevinmeye, taleplerin yerine geleceğine işarettir Başka bir değişle  Rüyada dilenci olduğunu görmek  korkuya, ticari kayba, rahatının kaçacağına yorumlanmaktadır. Rüyasında dilenci olduğunu gören kimse gözü dışarıda olan harama el uzatan, çıkarları uğruna insanlara zarar vermekten çekinmeyen, ailesini ve sevdiklerini göz ardı edip büyüme hırsı gütmeye işaret eder.

Rüyada Dilenmek

 Rüyada dilendiğini görmek; maddi zarar göreceğine çevrendeki dost görülen kişilerin sizin üzerinizden menfaat sağlayamayacağı için yalnız bırakılacağına yorumlanır. Rüyada dilenmek ya da dilendiğini görmek aynı zaman da kötü arkadaşlıklar kurarak başınızı derde sıkıntıya sokacağınıza, boyunuzu aşan suçlar işleyerek hem kendinizi hem de sizi seven insanları üzeceğinize, gözünüzü kör eden para hırsı yüzünden elinizdekileri kaybedip yalnız ve çaresiz kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Dilenci Olduğunu Görmek

 Rüyada dilenci olduğunu görmek; sorunlardan uzak kalacağına, üne ermeye, hüner sahibi bir kimseye, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevinmeye, taleplerin yerine geleceğine işarettir. Başka bir değişle  Rüyada dilenci olduğunu görmek  korkuya, ticari kayba, rahatının kaçacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Dilenci Çocuk Görmek

Rüyada çocuğunu dilenirken görmek; faydalı işler yapacağına, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, rahata, bonkör tanıdığa, düşkünlükten kurtulmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sağlığa, rızkın verimli olacağına, mutluluğa kavuşmaya, yetenekli bir kişiye ikili ilişkilerde mutluluğa delalettir.

Rüyada Kadın Dilenci Görmek

Rüyada kadın dilenci görmek; Allah tarafından gelecek olan yardıma ve merhamete delalet eder. Rüya sahibinin en ümitsiz olduğu ve her şeyin bittiğini düşündüğü anda umutlarının yeniden filizlenmesini sağlayacak bir gelişme olacağına ve karşısına bir kurtuluş kapısı açılacağına işaret eder.

Rüyada Dilenciye Para Vermek

 Rüyada dilenciye para vermek; sadaka, belaların define, hastaların iyileşmesine, rızk ve berekete, nimete delalet eder. Yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, mal varlığına gelecek fazlalığa, iyi uğraşlara gireceğine, yüksek ticari kazançlara, varlıklı yabancıya, düşkünlükten feraha çıkmaya, sakin olacağına, Salih çocuğa, güvenli olmaya, birikmiş paraya, imrenilen bir birlikteliğe işaret eder.

Rüyada Dilenci Doyurmak

 Rüyada dilenciyi doyurmak; sağlığa, paranın temiz olmasına, zahmetsiz kazanılan paraya, hayırlı işlere, dostlarla birlikte mutlu olmaya, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, sözüne sadık durulacağına, fakirlikten uzak durmaya, aydınlık yarınlara, güler yüzlü genç kadına, gönül ilişkilerinde muvaffakıyete delalettir.

Rüyada Dilenci Adam Görmek

Rüyada dilenci adam görmek; rüya sahibinin umutlarının yitirdiği anda görmesi ve yeniden her şeyin düzelmesine neden olacaktır. Dilenci rüyası genel olarak zor kazanç elde etmek ve kısa dönem böyle sürmesi ile yorumlanır.

Rüyada Dilencilik Yaptığını Görmek

Rüyada dilencilik yaptığını görmek; hoşgörüsüz bir kişiye, sağlığın kötüleşeceğine, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına, kıymet kaybetmeye, ticari kayba işarettir. Rüyasında dilencilik yaptığını gören kimse evine helal lokma götüren, alın teri dökerek para kazanan, ailesini ve sevdiklerini her şeyden herkesten üstün tutan kimselere yorumlanır.

Rüyada Dilenciye Sadaka Vermek

Rüyada dilenciye sadaka vermek; kötüye işarettir. İş hayatında sıkıntılı bir döneme girileceğine maddi ve manevi anlamda huzursuzluğa erişileceği ne işarettir. Bu rüya olumlu olarak ta kişinin yaptığı yardımlarla mevlanın gönül kapılarını aralayıp huzura ereceğine, yaptığı her işte helal kazançlar elde edip kazancının bereketine nail olacağına, kazandığı alın teri ile ailesine helal lokma götüreceğine yorumlanır.

Rüyada Dilenci Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada dilenci görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren dilenci rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Dilenci  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada dilenci görmek birden fazla farklı şekillerde dile getirilmiştir. Rüyada dilenmek, sevdikleriniz insanlara karşı mahcup olacağınız bir işe girip pişmanlık duyacağınıza, rüyada dilenci olmak, kolaya kaçıp haram mala yönelmeye, rüyada dilenciye sadaka vermek, hayırlı bir işe vesile olarak insanların sevgisini kazanıp onların hayır duasını alacağınıza rüyada dilencilik yaptığını görmek, çıkarları uğruna yaşayan bencil, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen insanlara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. mehmet dedi ki:

  Rüyada dilenciye sadaka verdim acaba bu rüyanın yorumu denir.Teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Rüyada dilenciye sadaka vermek yada rüyada dilenci görmek rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük ve temiz ekmek kapılarına delalet eder.

 2. güllü dedi ki:

  rüyada dilenci güler yüzlü bir kadına battaniye verdiğini görmek

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayırlara vesile olsun Güllü hanım rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük ve temiz ekmek kapılarına delalet eder. Rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca karalar bağlamasını, yanıp yıkılmasını, ümitsiz olup göz yaşına boğulmasını gerektirecek durumlarda kalmayacağına tabir edilir. Rüyada dilenci bir kimseye birşeyler verdiğini görmek ise kötüye işarettir. İş hayatında sıkıntılı bir döneme girileceğine maddi ve manevi anlamda huzursuzluğa erişileceği ne işarettir. Bu rüya olumlu olarak ta kişinin yaptığı yardımlarla mevlanın gönül kapılarını aralayıp huzura ereceğine, yaptığı her işte helal kazançlar elde edip kazancının bereketine nail olacağına, kazandığı alın teri ile ailesine helal lokma götüreceğine yorumlanır.