Rüyada “ Diploma ” Görmek

Diploma
Rüyada diploma görmek kişide her işi yapabilme, her zorluğun üstesinden gelebilme ve cesurca riskler alabilme gücüne, kudretine, inancına sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Diploma Görmek; Rüyada diploma görmek  kişide her işi yapabilme, her zorluğun üstesinden gelebilme ve cesurca riskler alabilme gücüne, kudretine, inancına sahip olmaya delalet eder. Ayrıca Rüyada diploma görmek değişik şekillerde de tabir edilmektedir. Bir memurun rüyasında diploma görmesi; amirinden takdirname alacağına, bir tüccarın rüyasında diploma görmesi; karlı bir iş konusunda bir kuruluş ile anlaşma imzalayacağına, halktan birinin rüyasında diploma görmesi; mahallesinde yapacağı hayırlı bir iş için izin alacağına işaret eder. Bir ev hanımının rüyasında diploma görmesi; eşinin o hanımdan çok memnun olduğuna ve onun sevgisini kazandığına, bir öğrencinin rüyasında diploma görmesi; okulunda başarılı olmasından dolayı Öğretmenlerinin takdirini kazandığına delalet edilir.  Bu rüya, çok hayırlı ve çok makbul olan rüyalar arasında kabul edilir ve şansın açık olduğu anlamına gelir.

Rüyada Diploma Almak; Rüyada diploma almak rüyada diploma aldığını gören kişinin hayalleri gerçek olacak demektir. Rüya sahibi aradığı, huzura ve mutluluğa kavuşacak, işi gücü rast gidecek, önündeki engeller kalkacak, ruhu huzur içi de ferahlık bulacak demektir. Hayatta olmasını istediği her şeye kavuşacak dünya aleminde maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyecek birden fazla iş kapıları açılacak ve hayırlı bir kısmetiyle dünya evine girecektir.

Rüyada ehliyet görmek; Rüyada ehliyet görmek iyi günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına rivayet edilir.Aynı zamanda Rüyada ehliyet görmek, sorunların çözüleceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, rüya sahibinin hayallerine çok yaklaştığına ve başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlediğine delalet eder.

Rüyada Kimlik Belgesi Görmek; Rüyada kimlik belgesi görmek hane içine, aileye katılacak yeni ve ufak bireylere, nüfusun artmasına, soyun devam etmesine, aile bireylerinin geçim içinde olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin soy ağacına yorulur. Ünlü rüya tabirimiz  Cafer-i Sadık Rüyada kimlik belgesini  aileye ve haneye bolluğun ve bereketin simgesini gösteren en güzel varlık olan yüce mevlanın hediyesi çocuğu  simgelemiştir.

Rüyada Pasaport Görmek; Rüyada pasaport görmek rüyasında pasaport gören kişi, meslek ve ticaret hayatında bazı engellemelerle karşılaşacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeden yoluna devam edemeyecektir diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, başarılı olabilmesi için daima bir önceki merdiveni atlamak zorunda kalacağına ve engel tanımaz olması gerektiğine, inancını bir an olsun kaybetmemesi durumunda mutlu olabileceğine delalet eder.Rüyada pasaport  görmek uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir.Rüyada kendinizi pasaport çıkartırken görmek yurt dışına seyahat etme isteğinizi kısa bir süre içinde gerçekleştireceğinize işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.