Rüyada “ Dirilmek ” Görmek

Dirilmek
kıyamet günü gelip, halkın kabirlerinden kalkarak dağılmalarını görmek, halkın menfaatleri için çarşı ve pazara dağılıp yayılmalarını bazılarının kazançlı çıkmalarını, bazılarının da zarar etmelerini ifade eder.

Rüyada Dirilmek ; İslami rüya tabirlerine göre rüyada kıyamet günü gelip, halkın kabirlerinden kalkarak dağılmalarını görmek, halkın menfaatleri için çarşı ve pazara dağılıp yayılmalarını bazılarının kazançlı çıkmalarını, bazılarının da zarar etmelerini ifade eder.Rüyada ölmüş bir yakınınızın ve ya arkadaşınızın mezarında dirildiğini görmeniz o kişinin dünyevi hayatta sizden beklentileri olduğuna işaret eder.

Rüyanızda Ölüp Dirildiğiniz i Görmeniz ; İslami rüya tabirlerinde rüyayı gören kişinin dünyevi hayatta istediklerine kavuşacağı ve amel sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birine Bir Şey Vermek ; Dini rüya tabirlerine göre bu rüyayı gören kişinin ölmüş birine bir şey vermesi yada ölmüş birinden bir şey alması halinde bolluk içinde yaşayacağına işaret eder.

Ölmüş Bir Kadının Doğum Yaptığını Görmek ; Bu rüya yakın bir zaman içinde unutmuş olduğunuz yakın bir akrabanız dan haber alınacağına işaret eder.

Rüyanızda tanımadığınız bir kişinin kabrinde dirildiğini görmeniz ve gördüğünüz anda korkularınızın olması sizi rahatsız edecek bir takım olayların hane üzerine de yansıyacağını da işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.