Rüyada “ Diş Çıkması ” Görmek

Diş Çıkması
Rüyada diş çıkması görmek neye delalet eder. Rüyada diş çıkması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada diş çıkması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Diş Çıkması Görmek

Rüyada diş çıkması görmek; sıkıntıya ve sorunlara işaret eden bu rüya kişinin hayatının her köşesinde mutsuz olarak yaptığı her işte başarısız olacağına, eline geçen fırsat kapılarını ters teperek bulunduğu makamdan alt seviyelere düşeceğine, iş hayatında güvendiği bir kimseden zarar görerek onun tecrübesizliğinin kurbanı olacağına yorumlanır. Rüyada diş çıkması görmek, bazen de kişinin evlilik hayatının çıkmazlara girerek sebepsiz sorunlar yüzünden tadının kaçacağına, elindekilerin kıymetini bilmeyerek kısa zaman da sıfırı tüketeceğine işaret edilir.

Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek; bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler. Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir kez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek veya kız kardeşinden istifade eder. Bütün dişlerinin düştüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır. Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur. Eğer hamile kadın yoksa bozuştuğu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır. Dişlerinin düştüğünü ve yemek yemediğini gören kimse, fakirleşir.

Rüyada Damaktan Diş Düşmesi Görmek

Rüyada damaktan diş düşmesi görmek;  yakın zaman da alacağınız haberlerin sizi üzeceğine, davranışlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine, dişlerinizi eliniz de toplamak ayrılıkların son bulacağına, kırgınlıkların af olacağına işarettir Aynı zaman da rüyada damaktan dişlerin dökülmesi hane içerisinde nüfusun azalacağına, yakın zaman sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceğinize, uzun süreli ağır hastalık geçireceğinize işaret edilir.

Rüyada Diş Çıkarmak Görmek

Rüyada diş çıkardığını görmek; rüyayı gören kimsenin elindeki mal varlığını kaybederek maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşeceğine, sevdiklerinden ayrı hayat kurarak insanlardan ve çevresinden uzak kalacağına, iş hayatında sürekli arkadaşlarıyla tartışma yaşayarak huzursuz olacağı olaylarla karşı karşıya kalacağına işaret edilir. Rüyada diş çıkardığını görmek, bazen de iyi günlerin biteceğine ve uğursuz sayılacak günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada Diş Çıkması ve Kanaması Görmek

Rüyada diş çıkması ve kanaması görmek; ender görülen rüya yorumlarından dır.  Rüyanın durumuna ve görülüş şekline göre farklı şekillerde yorumlanır. Kimi rüya alimleri ne göre iyiyi, güzeli, bolluğu ve bereketi işaret ederken, Kimi alimlere göre de maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntıları yaşanacağını, hane içerisinde huzursuzluğun artacağına yorumlanır. Rüyada görülen diş çıkması ve kanaması bazen de beklentileri elde etmeye, uzun süreli yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya işaret edilir.

Rüyada Diş Çıkması Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada diş çıkması  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren diş çıkması    rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Diş çıkması  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada diş çıkması görmek, hane içerisinde nüfusun artacağına, yakın zaman doğacak olan bir evladın müjdecisi olabilir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyada dişlerin dökülmesini görmek, ağır bir rahatsızlık atlatacağınıza delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Kemal turna dedi ki:

  Merhaba sitenize ilk defa giriyorum bir arkadaşın tavsiyesi üzerine attığınız konulara kısa süreli baktım gerçekten etkileyici hocam sizden iki ricam olacak rüyamda ağzımdaki çürük düşlerin parça parça kırıldığını gördüm ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Sitemize hoş geldiniz Kemal bey rüyada dişlerin kırılması ya da dökülmesi görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında yaşanmış sıkıntılarının son bulacağına, borçlarından yavaş yavaş kurtulacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına işarettir. Rüyasında dişinin kırıldığını gören kimse hanesinde sürekli tartışma içinde kalırlar, iş hayatının verdiği stres ve sıkıntılar yüzünden elindeki güzellikleri kaybederler, sürekli yolculuğa çıkarak çevresinden ve bulunduğu ortamdan uzak kalırlar.

 2. ümran dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda üst kesici dişim bir anda çok sallandı. Elimle tuttuğumda kırıldı elime düştü sonra kökünü de ben çıkardım ve biraz kanadı. O an telaş yaptım hemen nasıl yaptıracağım diye. Ne anlama geliyor acaba yorumlar mısınız?

  Teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ümran hanım rüyanız hayır olsun, Rüyanızın yorumu, Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir kez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek veya kız kardeşinden istifade eder. Bütün dişlerinin düştüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır. Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur. Eğer hamile kadın yoksa bozuştuğu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır. Bir şahsın acısız ve müdahalesiz dişlerinin avucu içine düştüğünü görmesi, o dişlerin sayısınca eline mal geçmesine yorulur.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…