Rüyada “ Diş Dökülmesi ” Görmek

Diş Dökülmesi
Rüyada diş dökülmesi görmek neye delalet eder. Rüyada diş dökülmesi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada diş dökülmesi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Diş Dökülmesi Görmek

Rüyada diş dökülmesi görmek; yakın zaman da alacağınız haberlerin sizi üzeceğine, davranışlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine, dişlerinizi eliniz de toplamak ayrılıkların son bulacağına, kırgınlıkların af olacağına işarettir Aynı zaman da rüyada dişlerin dökülmesi hane içerisinde nüfusun artacağına, yakın zaman doğacak olan bir evladın müjdecisi olabilir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyada dişlerin dökülmesini görmek, ağır bir rahatsızlık atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek; bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler. Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir kez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek veya kız kardeşinden istifade eder. Bütün dişlerinin düştüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır. Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur. Eğer hamile kadın yoksa bozuştuğu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır. Dişlerinin düştüğünü ve yemek yemediğini gören kimse, fakirleşir.

Rüyada Diş Oynaması Görmek

Rüyada diş oynaması görmek; rüyanız da diş dökülmesi görmek yakın zaman da alacağınız haberlerin sizi üzeceğine, davranışlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine, dişlerinizi eliniz de toplamak ayrılıkların son bulacağına, kırgınlıkların af olacağına işarettir Aynı zaman da rüyada dişlerin dökülmesi hane içerisinde nüfusun artacağına, yakın zaman doğacak olan bir evladın müjdecisi olabilir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyada dişlerin dökülmesini görmek, ağır bir rahatsızlık atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada Diş Kırılması Görmek

Rüyada diş kırılması görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında yaşanmış sıkıntılarının son bulacağına, borçlarından yavaş yavaş kurtulacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına işarettir. Rüyasında dişinin kırıldığını gören kimse hanesinde sürekli tartışma içinde kalırlar, iş hayatının verdiği stres ve sıkıntılar yüzünden elindeki güzellikleri kaybederler, sürekli yolculuğa çıkarak çevresinden ve bulunduğu ortamdan uzak kalırlar.

Rüyada Sallanan Diş Görmek

Rüyada sallanan diş görmek; rüyasında sallanan diş gören kimse maddi sıkıntılarından kurtulur, beklentilerine kavuşur, emek verdiği azmettiği işlerde başarılı olarak kısa zaman da umduğu başarıya kavuşur. Bu rüya bazen de kişinin iş hayatında yaşadığı karmaşıklarla, çıkmazlara düşmeye, sevdiğiniz bir kimseden yardım görmeye ve başarıya ulaşmaya işaret edilir. Rüyasında sallanan dişini çektiğini gören kimse çevresindeki insanlara karşı dikkatli ve duyarlı olur yaptığı işlerde duygusunun yanı sıra aklını ve mantığını kullanır, fırsat kapılarını bir bir aralayarak kısa zaman da başarıya ulaşır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek; bir hastalık habercisidir. Dişlerin döküldüğünü görmek ise, en kısa zaman içinde kötü bir haber alınacağına işarettir. Rüyada diş görmek, bazı yorumculara göre gizli saklı işler olarak yorumlanır. Rüyada ön dişleri uzun, bakımlı ve beyaz görmek babanın ya da amcanın mal varlığının artacağının habercisi olabilir. Rüyada altın diş görmek, hatipler için hayırlı ve menfaatli işlere delalet eder. Rüyada dişlerin sallandığı görmek hastalığa delalettir. Dişin çıkması akrabalardan ölüm ya da kaybın olacağına işarettir. Rüyayı gören kimse eğer dişlerinin sallandığını görmüşse aile içi kavga ya da münakaşa yaşayabilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Selçuklu kılıç dedi ki:

    İyidir akşamlar kolay gelsin hocam yorumlarınızı baktım emeğiniz ağzınıza sağlık hocam rüyamda çürük dişlerimin tel tek düştüğünü gördüm neyi ifade ediyorum