Rüyada “ Diş Düşürmek ” Görmek

Diş Düşürmek
Rüyada diş düşmesi görmek neye delalet eder. Rüyada diş düşmesi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada diş düşmesi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek; bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler. Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir kez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek veya kız kardeşinden istifade eder. Bütün dişlerinin düştüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır. Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur.

İslami rüya alimlerine göre rüyada diş düşmesi görmek; beklentilerinize kavuşmaya, maddi bolluğa ermeye, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye, eğlenceli aktivitelere katılarak aileniz ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da kişinin geçmişini bir kenara bırakarak gönül saadetine ereceğine, maddiyattan ve hırslardan uzak Allah yolunda tavaf edeceğine, kazançlarını ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak çevresindeki insanların sevgisini kazanacağına işaret edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi Görmek

Rüyada diş dökülmesi görmek; yakın zaman da alacağınız haberlerin sizi üzeceğine, davranışlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine, dişlerinizi eliniz de toplamak ayrılıkların son bulacağına, kırgınlıkların af olacağına işarettir Aynı zaman da rüyada dişlerin dökülmesi hane içerisinde nüfusun artacağına, yakın zaman doğacak olan bir evladın müjdecisi olabilir. B

Rüyada Dişinin Sallandığını Görmek

Rüyada dişinin sallandığını görmek; rüyasında sallanan diş gören kimse maddi sıkıntılarından kurtulur, beklentilerine kavuşur, emek verdiği azmettiği işlerde başarılı olarak kısa zaman da umduğu başarıya kavuşur. Bu rüya bazen de kişinin iş hayatında yaşadığı karmaşıklarla, çıkmazlara düşmeye, sevdiğiniz bir kimseden yardım görmeye ve başarıya ulaşmaya işaret edilir. Rüyasında sallanan dişini çektiğini gören kimse çevresindeki insanlara karşı dikkatli ve duyarlı olur yaptığı işlerde duygusunun yanı sıra aklını ve mantığını kullanır, fırsat kapılarını bir bir aralayarak kısa zaman da başarıya ulaşır.

Rüyada Dişlerin Düşmesi Görmek

Rüyada dişlerin düşmesi görmek; rüyada ağızdan dişlerin düştüğünü görmek, hayırlara vesile olduğu kadar dişin şekline göre de farklı şekilde tabir edilir. Bu rüya kişinin yakın zaman da hayatını değiştirecek konulara yer vereceği gibi yaşadığı sıkıntıları geride bırakacak çözümlerde üreteceğine, hane içinde yaşanan  tatsız olayları çözerek kişiler arası ikiliklere son vereceğine yorumlanır. Rüyada dişlerin düşmesi görmek bazen de hastalığa düşmeye, çaresiz kalmaya, elinizdeki mal varlığınızı kaybetmeye, sizi bekleyen hayırlı bir yolculuğa işaret edilir.

Rüyada Diş Kopması Görmek

Rüyada diş kopması görmek; görülen dişini konumuna bağlı olarak farklı şekillerde dile getirilir. Örneğin üst çenede diş kopması hane içinde huzursuzluklara, maddi sıkıntılara, sevdiklerinizden ayrı kalmaya işaret ederken, alt çenede görülen diş kopması sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, uzun süreli yolculuğa çıkmaya, aile bağlarının kopmasına yorumlanır.

Rüyada Dişin Yerinden Çıkması Görmek

Rüyada dişin yerinden çıkması görmek; sıkıntıya ve sorunlara işaret eden bu rüya kişinin hayatının her köşesinde mutsuz olarak yaptığı her işte başarısız olacağına, eline geçen fırsat kapılarını ters teperek bulunduğu makamdan alt seviyelere düşeceğine, iş hayatında güvendiği bir kimseden zarar görerek onun tecrübesizliğinin kurbanı olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.