escort alanya

Rüyada “ Diş Teli ” Görmek

Diş Teli
Rüyada diş teli görmek, rüya sahibinin sık sık nefsine yenik düştüğüne, uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin islami hayattan uzak bir yaşam sürdüğüne işaret eder.

Rüyada diş teli görmek, rüya sahibinin sık sık nefsine yenik düştüğüne, uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin islami hayattan uzak bir yaşam sürdüğüne işaret eder. Bu rüyayı görenlerin giderek dini vecibelerine uzak bir yaşamı tercih ettiğine delalet eder. Rüyada diş teli görmek, kişinin elindekilerin değerini bilmeyip daha fazla kazanma hırsı içersinde olup nefse yenik düşmesine tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin bu yaşamı devam ettirdikleri sürece sonunda büyük zararlar göreceğine rivayet olunur. Rüyada diş teli görmek, kişinin bu yaşam tarzını bir an önce değiştirip kendisine gelip eski yaşamından uzaklaşması gerektiğine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya evli ve bekarlar için ayrı yorumlanmaktadır. Rüyada diş teli görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Diş Teli Görmek İslami

Rüyada diş teli görmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin hak yolundan uzaklaştığına nefsine yenik bir hayata doğru sürüklendiğine işaret eder. Bu rüyayı görenler evli ise kişinin eşiyle arasında kavga ve kırgınlıklar yaşandığına ve ağızdan çıkan sözlere dikkat etme gerekliliğine delalet eder. Gören kişi bekar ise arkadaş ortamındaki yanlış kişilerin varlığına tabir olunur.

Rüyada Diş Teli Takmak

Rüyada diş teli takmak, farklı şekillerde yorumlanmakla beraber kişi yaşlı ise ihtiyaç ve yardıma muhtaç olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenler genç ise hayatını idame ettirecek tecrübe ve davranışa sahip olmadığına aile yada yakınlarının yol göstericiliğine ihtiyaç duyduğuna delalet eder.

Rüyada Diş Teli Çıkarmak

Rüyada diş teli çıkarmak, rüya sahibi için güzel ve hayırlı bir rüya olup kişinin kendini ifade edebilecek bir konuma geleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile ortamından ayrılıp kendi başlarına güzel bir yaşamın hazırlığı içersinde olduklarına delalet eder.

Rüyada Diş Teli Yaptırmak

Rüyada diş teli yaptırmak, rüya sahibinin eğlence ve lüks hayata düşkün bir kişiliği olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin istek ve hayalleri peşinde her şeyi göze almasına ve yanlış ortamlara düşebileceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin fazla hırslı bir yapıda ve yanlışa meyilli olduğuna tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.