Rüyada “ Diş Temizlemek ” Görmek

Diş Temizlemek
Rüyada diş temizlemek görmek; rüyayı gören kimsenin mutluluk duyacağı işler yaparak hayatının her köşesinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Diş Temizlemek Görmek

Rüyada diş temizlemek görmek; rüyayı gören kimsenin mutluluk duyacağı işler yaparak hayatının her köşesinde başarılı olacağına, eline geçen fırsat kapılarını değerlendirerek kısa zaman da yükselişe ereceğine, haramdan ve şerden uzak kazancını helal yollarla kazanan rızkını hanesindeki insanların yanı sıra ihtiyaç sahibi kimselerle de paylaşan iyi yürekli, saf temiz kalpli insanlara yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da zorluklar sonucu elde edilen zafere, kariyer hayatında yükselişe ermeye, uzun süreli seyahate çıkarak sevdiklerinizden ayrı kalmaya işaret edilir. Rüyada diş temizlediğini görmek, aynı zamanda hane içinde bütünleşmeye, sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmeye, eğlenceli törenlere katılarak iş hayatınızda yaşadığınız stres ve sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Diş Aralarını Temizlemek Görmek

Rüyada diş aralarını temizlediğini görmek; hayırlı haber almaya, kısmet kapılarınızın açılmasına, hayırlı bir işe vesile olarak sevdiğiniz kimselerin mutlu olmasına nail olacağınıza, çevrenizdeki kötülüklerden tek tek arınarak size zarar vermek isteyen kişi lelere karşı duyarlı olacağınıza, iş hayatınızda tecrübe konusunda üstün, iyi niyetli bir kimseden maddi ve manevi destek görerek hayatının eksik olan bir çok yönlerini gidereceğine yorumlanır. Rüyasında dişlerinin arasını ayıkladığını gören kimse sevdiği bir kimseden hediye alarak mutlu olur, alacağı müjdeli haber sayesinde hayatı değişir, hayatının her köşesinde mutlu ve huzurlu olarak kısmet kapılarının açık olmasına nail olur.

Rüyada Başkasına Dişini Temizletmek Görmek

Rüyada başkasına dişini temizletmek görmek; görülen bu rüya hayata dahil amellerinize ve isteklerinize kavuşarak kısa zaman da kazancınızı çoğaltacağınızı, yaptığınız hayırlar sonucu kazancınızın artarak maddi yatınızın bereketli hale geleceğine işaret edilir. Rüyasında yabancı bir kimseye dişlerini temizleten kimse tanımadığı bir kimseden maddi ve manevi destek alarak rızkını genişletir.  Temizleyen kişi tanıdık bir kimse ise temiz ahlak sahibi, hayır yapan, insanların sevgisini kazanan, iyi yürekli kimselere yorumlanır. Bazı rüya alimlerine göre görülen bu rüya huzuru bulmaya, şehadete ermeye, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, hane içinde ayrılıkların yaşanmasına işaret edilir.

Rüyada Dişlerin Arasını Ayıkladığını Görmek

Rüyada dişleri arasını ayıkladığını görmek; düşmanları geride bırakmaya, hanenize karşı yapılan kötülüklerden arınmaya, maddi ve manevi anlamda sıkıntılardan kurtularak elinizdekilerin kıymetini bilmeye, sık sık yolculuğa çıkarak hanen izden sevdiklerinizden ayrı kalmaya yorumlanır. Rüyasında dişlerin arasını ayıkladığını gören kimse olumsuz olarak elinizdeki mal varlığını kaybetmeye, huzursuz olacağınız olaylarla karşı karşıya kalmaya, hanede hastalığın ve kötülüğün boy göstermesine yorumlanır.

Rüyada Doktora Diş Temizletmek Görmek

Rüyada doktora diş temizlettiğini görmek; hayatında ve işlerinde titizlik gösteren yaptığı her işin kusursuz olmasını amaçlayan hatayı hoş görüyü kabullenmeyen mükemmeliyetçi toplu düzenli insanlara işaret eder. Bu kişiler toplum arasında örnek gösterilen insanların güvendiği kişilerdir. Rüyada diş temizletmek görmek,  bazen de bir şeyi ört bas etmeye çalışmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini huzursuz eden, duyulduğu zaman başının ağrımasına neden olacak olan bir şeyden kurtulmak için bir hayli zorlanacağı ve ter dökmesi gerekeceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Dişlerini Temiz Görmek

Rüyada dişlerini temiz görmek; çokça mal varlığı ve kazanca tabir edilir. Rüya sahibine yakın zaman da büyük ikramiye konacağına, kısmetinin açılacağına bolluk bereket içinde huzurlu mutlu günler geçireceğine işaret eder. Aynı zaman da tuttuğunu koparan, akıllı, mantıklı, ne istediğini bilen, kendinden emin bir kişinin varlığına yorulur ve bu kişinin makul oluşu sayesinde hayatı boyunca deyim yerindeyse yaş tahtaya basmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş İpiyle Diş Temizlemek Görmek

Rüyada diş ipiyle diş temizlediğini görmek; zorluklarla mücadele etmeye, azmi ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelmeye, kişinin sevdiklerinin desteği sayesinde kısa zaman da yükselerek tüm arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır. Rüyada diş ipiyle diş temizlediğini görmek,  aynı zaman da evlilik yolunda adım atmaya, uzun süreli dostluk kurmaya, yaptığınız temiz ve hayırlı işler sonucu çevrenizdeki insanlardan tarafından saygınlık kazanacağınıza işaret edilir.

Rüyada Diş Temizlemek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada diş temizlemek  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren diş temizlemek    rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Diş temizlemek sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Ünlü rüya alimimiz Cabir’ül-Magrîbî’ye göre rüyada diş temizlemek görmek, bir kimsenin rüyasında dişlerinin arasını temizlediğini görmesi yakın akrabalarından ya da hane içerisinden birinde yardım alacağına işarettir. Aynı zaman da Diş aralarını  temizlemek ve ayıklamak  temizliğe ve mekruh olan bir şeyin ortadan kaldırılmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.