Rüyada “ Dişi Köpek ” Görmek

Dişi Köpek
Rüyada dişi köpek görmek dost ve düşmana ve haram mala işarettir. Rüyada dişi köpek beslemek haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek; çevrenizde sabit fikirli kendi aldığı kararlar doğrultusunda hareket eden sadece kendi çıkarlarını düşünen kadınlara işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek aynı zaman da yaptığı işlerde akıllıca hareket eden mantığını ön plan da tutan fakat doğruluktan şaşmayan bir kadına yorumlanırken rüyasında dişi köpeği gören kişi kadın sa kendisini çekemeyen bir düşmanı olacağına erkekse düşüncesiz kötü niyetli bir kadınla tabir edilir. Rüyada görülen dişi köpek erkek köpeği kovalıyorsa; kötü huylu bir kadın tarafından kötülüğe uğrayacağınız ve itibarınızı düşeceği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Anne Köpek Görmek

Rüyada anne köpek görmek; hayra yorumlanmaktadır. Rüyasında anne köpek gören kimse evlada sahip bir kişiyse çok hayırlı ailesine büyüklerine bağlı iyi huylu bir kişiye işaret ederken bekar bir kimsenin görmesi yakın zaman da karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine girecektir. Rüyanızda bir köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek hayra yorumlanmaktadır. Eğer evlatlarınız bulunuyorsa onların size iyiliği dokunacaktır.

Rüyada Dişi Köpek Sevmek

Rüyada dişi köpek sevmek; rüya sahibinin toplum karşısında daima sevilen saygı duyulan yaptığı işlerle kendini sevdiren bir kişiliğe sahip olduğuna işaret ederken bu rüyayı gören kimseler hiç bir çıkar gözetmeksizin maddi çıkarı bir kenarda bırakıp vicdanının sesini dinleyerek hareket etmesine yorumlanır. Rüyada dişi köpek sevdiğini görmek ayrıca, iş hayatındaki ve aile hayatındaki insanlar tarafından çok sevilip sayıldığına ve akranları arasında davranışları ve yetenekleri konusunda örnek gösterildiğine tabir edilir.

Rüyada Dişi Köpek Beslemek

Rüyada dişi köpek beslemek; maddi sıkıntılara, hastalıklara, ailevi olarak ayrılıklara, yakın zaman da duyulacak olan kötü habere yorumlanır. Rüyada dişi köpek beslemek; düşmanınızdan yararlanmaya ve ondan menfaat görmeye; köpeğin size yaslanması, kötü gir durumla karşı karşıya kalacağınıza; rüyada erkek köpek beslemeniz  sizin yüzünüzden insanların zarar görmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Dişi Köpek Saldırısı Görmek

Rüyada dişi köpek saldırısı görmek; rüyada size saldıran dişi köpek saldırmış fakat ısırmamış sa size zarar vermek isteyen ailenizin içinde yakın gördüğünüz bir bayanın olduğuna fakat emeline ulaşamadığına yorumlanır. Rüyada size ize saldıran birden fazla dişi köpekse ve onları alt ederseniz ailenizden birilerinin davranışlarınızı yanlış anladığına delalettir. Bu yanlış anlaşılma sonucu bir konuşma veya tartışma geçebilir. Onlara açıklama yapacaksınız ve bu yanlış anlaşılma çözüme kavuşacak.

Rüyada Dişi Köpek Isırması Görmek

Rüyada dişi köpek ısırması görmek; rüyayı gören kimsenin çalışma hayatın da rekabet etmek isteyen ona zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkat etmeniz gerektiğine düşmanlarınızın rahat durmayıp harekete geçeceğine hoşlanmayacağınız şeyler yapacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda dostunuz olan kişilerin sizi kıskanacağı anlamına da gelmektedir. Kıskançlıklarından dolayı herhangi bir davranışta bulunarak sizi üzebilirler.

Rüyada Dişi Köpek Yavrularını Görmek

Rüyada dişi köpek yavruları görmek; eğlence peşinde koşmaya, hareketli günler geçirmeye, iş hayatınızda sizi bekleyen sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, zevki safa sürmeye, lüks bir hayat yaşamının peşinde olmaya ve elindekilerle yetinmeye razı gelmemeye alamet eder. Rüyasında dişi köpek yavrularını gören kimse kazandıklarıyla yetinmeyen hep daha fazlasını isteyen Allah’tan şükretmesini bilmeyen dini ve ahiret hayatını unutan kişiye yorumlanır.

Rüyada Erkek Köpek Görmek

Rüyada erkek köpek görmek; iş hayatınızda kariyer sahibi biri olup mevki ve makam yönünden yükseleceğinize yeniliklere adım atıp sabit yaşantınızda kalmayacağınıza iş hayatınızda yaşanan değişikliklerin yanı sıra aile hayatınızda da eğlenceli günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada görülen erkek köpek aynı zaman da verdiği uğraşların sonunda elde ettiği feraha, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı haber almaya, ümitsizlikten sonra kazandığı paraya, uğraşarak hak ettiği az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek umduğu beceriye yorumlanır.

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Rüyada süs köpeği görmek; aile içinde sorunlar yaşayacağınıza, eşinize ihanet edeceğinize, cinsel yolla oluşan bir hastalığa yakalanacağınızı işaret ederken süs köpeği görmek  diğer taraftan süs köpeği zevk, neşe ve mutluluğa işaret eder. Süs köpeği satın almak veya size birinin hediye olarak süs köpeği getirmesi, malla ilgili akrabalar arasında yaşanacak bazı tatsızlıklarla tabir olunur.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek; rüyada görülen köpek birden fazla şekilde yorumlanır. Bunlar Kötü bir hasım, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek olarak tabir edilir. Rüyada köpek görmek bazen de gördüğünüz rüyanın şekline göre farklı şekillerde de tabir edilir. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir. Rüyanızda köpeğe olan üstünlüğünüz veya galibiyetinizi düşmanlarınızla veya rakiplerinizle olan güç savaşının sonucunu gösterdiği gibi aynı zamanda gördüğünüz köpeğin cinsi de dost veya düşmanlarınız olarak ta yorumlanır.

 Rüyada Çoban Köpeği Görmek

Rüyada çoban köpeği görmek; güç ve kudrete ermeye, düşmanlarınızın sizden korktuğuna, maddi yönden bolluğa ermeye, iş hayatınız da kariyer olarak yükseleceğinize işaret ederken bu rüya bazen de uzun bir bekleyişin sonunda özlediği başarıya, uğraş vererek hak ettiği güce, zorluklarla mücadele ederek beklediği beceriye, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu ganimete, zahmetle birlikte kazandığı paraya, cefa çekerek düşlediği berekete yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Ceyda sabun dedi ki:

  Merhaba hocam nasılsınız rüyamda köyde köpeklerin önüne yemek atıklarını verip eve geçmiştim evde bir anda çığlık sesleri duydum dışarı çıktığım da köpeklerden birinin kanlar içinde yattığını gördüm oğlumun elinde bıçak köpeğin yanında duruyordu ne yaptın sen diye bağırdığı da kendinden geçmişcesine olarak beni kardeşimi öldürdü bende onu öldürdüm diye cevap verdi eşimi iki sene önce kaybettim oğlumla yaşıyorum rüyamın anlamını bulamadım dul olduğum için çevremdeki insanların yanlış anlamaların dan korktuğum için söyleyemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Ceyda hanım rüyada köpek görmek gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Rüyada köpek öldürdüğünü görmek ise düşmanlarınızı yeneceğinize, hayatınız da ciddi anlamda değişiklikleri yaşayacağınıza, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına işaret eder.

 2. Adem Kudret dedi ki:

  İyi günler rüyamda evimin önünde dişi köpeklerin uluduğunu gördüm evin içi birden alev alıyordu bense eşimi çocuklarımı kurtarmaya çalışıyor dum kan ter içinde uyandım rüyamı yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Ahmet bey rüyada dişi köpek görmek;çevrenizde sabit fikirli kendi aldığı kararlar doğrultusunda hareket eden sadece kendi çıkarlarını düşünen kadınlara işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek aynı zaman da yaptığı işlerde akıllıca hareket eden mantığını ön plan da tutan fakat doğruluktan şaşmayan bir kadına yorumlanırken rüyasında dişi köpeği gören kişi kadın sa kendisini çekemeyen bir düşmanı olacağına erkekse düşüncesiz kötü niyetli bir kadınla tabir edilir.