Rüyada “ Dizi İzlemek ” Görmek

Dizi İzlemek
Rüyada dizi izlemek, rüya sahibinin çok fazla hayal kurduğuna yorulur ve kişinin isteklerinin gerçekleşmediği yönündedir.
Etiketler:

Rüyada dizi izlemek, rüya sahibinin çok fazla hayal kurduğuna yorulur ve kişinin isteklerinin gerçekleşmediği yönündedir. Bazı yorumculara göre iş hayatında olan sıkıntıları gösterir. Bu sorunların kısa süreli olduğuna ve bazen bir iş değişimi olacağına delalettir. Rüyada televizyon izlediğini görmek, rüya sahibinin beklediği bir şeyi görmek istemesi ve bunun çabasında olduğu görülür. Başına gelen kötü şeylerden kendisine sıkıntı etmediği ve bu durumlardan üzülsede çıkacağına yorulur. Eğer rüyada görülmek istenen bir durum var ise istihare namazı tavsiye edilir. Azimli olmak ve başarmak için pes etmeyen birini işaret eder. Bazen ise yalnız kalmış birini gösterir. Kişinin kendisine bundan dolayı keder yaptığı anlamındadır. Bazen ise televizyon izlemek, pratik zekaya sahip olmak yeni iş girişimlerine girmek olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, kendini ispatlama çabasına girmiş birini ifade eder ve bu yolda istediği şekilde başarı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Dizi İzlerken Ağlamak

Rüyada dizi izlerken ağlamak, bazı hataları delalet eder. Bunlardan kısa zamanda dönüleceğine yorumlanır. Kişinin sağlık sorunları var ise yakın zamanda bu konuda bir haber alarak rahatlayacağına alamettir. Düşmanlarına karşı iyi bir hamle yapacağına ve bu hamlenin onları yıkacağını gösterir. Yeni iş kollarına girmek ve sıkıntılarından kurtulmak için yeni adımlar atacağına işaret eder. Rüyada dizi izlerken ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir sayfa açacağına uzun zamandır görüşmediği kişilerle görüşeceği görülür. Bu kişilerden fikir alış verişi yaparak hayatına yeni bir çizgi çekeceğine işarettir. Güzel günlerin yakın olduğu ve ağlamak gülmek manasındadır.

Rüyada Yabancı Dizi İzlemek

Rüyada yabancı dizi izlemek, rüya sahibinin büyük bir hayal gücü olduğu anlamındadır. Neşeyle geçecek olan güzel bir döneme yeni arkadaşlıklar kurulacağının haberini verir.

Rüyada Pembe Dizi İzlemek

Rüyada pembe dizi izlemek, yapılan basit bir hata yüzünden kişinin başına ciddi şeyler gelmesidir. Bunları telafi edemeyeceği durumların yaşanması git gide sıkıntıya girmek olarak tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Dizi İzlemek

Rüyada sevgiliyle dizi izlemek, yer değişimi olarak ifade edilir. Kişinin sevdiği kişiyle yapacağı değişiklikler olduğunu gösterir. Sevgilisi olmayan kimseler içinde bu tarz bir duruma özlemdir.

Rüyada Sevdiğinle Dizi İzlemek

Rüyada sevdiğinle dizi izlemek, içinizde oluşan bir hasret manasına gelir. Eskiden olan şeyleri tekrar yaşamak istemek manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.