Rüyada “ Doğum Yapmak ” Görmek

Doğum Yapmak
Rüyada doğum yapmak hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada doğum yaparken ölmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Doğum Yapmak 

Rüyada doğum yapmak; hayırlı ve sevindirici haberler alacağınıza işaret eder. Rüyada erkek çocuk doğuran kişinin kız çocuğu olacağına, rüyada kız çocuk doğuran kişinin erkek çocuğu olacağına tabir edilir.Rüyada doğum yaptığını görmek doğum yapan kişinin aklı kalbi temiz ve fesatlıktan uzak olduğuna işaret eder ve saflığı ve temizliği ifade eder.

Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada doğum yaptığını görmek; iki farklı hayırlı haber ile yorumlanır ve rüyasında kız çocuk doğuran kişi erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanır. Rüyasında erkek çocuk doğuran kişi kız çocuk dünyaya getireceğine tabir edilir. Rüyada doğum yaptığını gören kişi saf ve temiz kalpli olduğu için Allah’ın rahmeti ve hikmeti ile hayırlı haber ile müjdelenmiş olur.

Rüyada Sancılı Doğum Yapmak

Rüyada sancılı doğum yapmak; hayatınızda yaşanan aksiliklerin geçeceğine ve selamete ereceğimize yorumlanır. Hamile bir kişinin rüyasında sancılı ve zahmetli doğum yaptığını görmesi ağrısız ve sıkıntısız doğum yapacağının işaretidir.

Rüyada Sancısız Doğum Yapmak

Rüyada sancısız doğum yapmak; rüyayı gören kişi hamile ise ağrısız ve sızısız doğum yapacağına ve bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada doğum yapmak hayırlı haberler ve maddi manevi sıkıntıların geçeceğine işaret ettiği bilinir.

Rüyada Normal Doğum Yapmak

Rüyada normal doğum yapmak;  yaşamış olduğunuz zorlu ve sıkıntılı durumlardan kurtulacağımıza ve hayatınızda büyük değişikliklerin olacağına yorumlanır. Rüyada hamile birinin doğum yaptığını görmesi yapacağı doğumun ağrısız ve sancısız olacağına feraha kavuşacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Sezeryanla Doğum Yapmak

Rüyada sezeryanla doğum yapmak; yakın bir zamanda çok büyük sıkıntılarınızın olacağına ve bir dönem yaşayacağınız maddi sıkıntıların olacağına işaret eder. Rüyada doğum yapmak her zaman hayra yorumlandığı için yaşanılan bu sıkıntıların geçici olduğuna da yorumlanmıştır.

Rüyada Evde Doğum Yapmak

Rüyada evde doğum yapmak; rüya sahibinin evini hanesini ilgilendiren haberlerin geleceğine işaret eder. Rüyada evde doğum yaptığını görmek evinize gelecek olan misafirin berekete ve şansı ile geleceğine tabir edilir. Rüyada evde doğum yapmak doğururken görmek; o haneye şifa ve şans, bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada Hastanede Doğum Yapmak

Rüyada hastanede doğum yapmak; ağrısız ve sızısız çile çekmeden doğum yapacağınıza yorumlanır. Hamile birinin rüyasında hastanede doğum yaptığını görmesi yaşadığı sıkıntıların maddi zorlukların geçici olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölü Doğum Yapmak

Rüyada ölü doğum yapmak; ve rüyada ölmüş bebek doğurmak zor sıkıntılı günlerin başlayacağına yorumlanır. Hamile bir kişinin rüyasında ölü doğum yapması o kişinin annelik iç güdülerinden dolayı yani korkularından dolayı bu tarz rüyayı görebildikleri de bilinmektedir.

Rüyada Bekar Birinin Doğum Yapması

Rüyada bekar birinin doğum yapması; iki farklı yorum ile tabir edilmiştir, rüyada bekar bir kişinin doğum yapması evlilik vaktinin geldiği ve hayırlı bir kısmet ile evleneceğine yorumlanmıştır. Diğer bir yorumda ise rüya sahibinin ailesinden , kardeşlerinden birisinin hamile kalacağına yada hamile birisinin o gün içinde doğum yapacağına işaret eder.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek

Rüyada doğum yapan kadın görmek; rüya sahibinin kalben düşündüğü ve olmasını çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır. Diğer bir yorumda ise rüyada doğum yapmış kadın görmek sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza ve sevineceğinize tabir edilir.

Rüyada Denizde Doğum Yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; sorun ve sıkıntılarınızı üzerinizden atacağınıza ve feraha kavuşacağınıza tabir edilir.Rüyada denizde doğum yaptığını görmek rüyayı gören kişi hamile ise çok rahat ve ağrısız doğum yapacağına işaret eder.

Rüyada Samanlıkta Doğum Yapmak

Rüyada samanlıkta doğum yapmak; yaşadığınız sıkıntıların devam edeceğine ve üzerinizdeki bu sıkıntılardan tez vakitte kurtulacağımıza yorumlanır. Hamile birinin rüyasında samanlıkta doğum yaptığını görmesi eşi ile arasında yaşadıkları sorunların geçeceğine tabir etmiştir.

Rüyada Evlilik Dışı Doğum Yapmak

Rüyada evlilik dışı doğum yapmak; çevrenizdeki arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı utanacak haller yaşayacağınıza ve büyük bir sıkıntının içine düşeceğinize yorumlanmıştır.Rüyada bekar bir kişinin doğum yaptığını görmesi aynı zamanda aileden birinin yakın bir zamanda hamile kalacağına ve doğum yapacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Suda Doğum Yapmak

Rüyada suda doğum yapmak; ağrısız ve sızısız rahat bir şekilde doğum yapacağınıza ve yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağımıza yorumlanmıştır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak; rüya sahibi hamile ise kız çocuk dünyaya getireceğine tabir edilir. Rüyada erkek bebek doğurduğuna görmek halk arasında hürmetli ve sevgili olacağına işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak; rüya sahibi hamile ise erkek bebek dünyaya getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin aynı zamanda bu rüyayı görmesi ile şansı ve bahtının açılacağına delalet eder.

Rüya Alimleri Rüyada Doğum Yapmak Nedir ?

Rüya alimleri rüyada doğum yapmak; imamı Nablusiye göre rüyada doğum yapmak, hane içine gelecek olan yani aileyi ilgilendiren hayırlı haberlerin geleceğine ve sıkıntılarınızdan kurtulacağımıza tabir edilir.Allah’hu Teâlâ’nın yardımına, insanların bu kimseye imrenmesine, mal ve ganimete ve ehil ise kişi hayvanlara ürünlere veya mülklere sahip olacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.