Rüyada “ Doktor Eldiveni ” Görmek

Doktor Eldiveni
Rüyada doktor eldiveni görmek, çevrenizdeki insanların her daim seçkin ve şahsiyet sahibi insanlar olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada doktor eldiveni görmek, çevrenizdeki insanların her daim seçkin ve şahsiyet sahibi insanlar olmasına rivayet edilmiştir. Gören kişinin yaptıkları ile ün ve şana sahip olacağına, herkesçe saygı gören ve itibarı olan biri olacağını bildirir. Evlat sahibi olanların çocuklarını vatana ve çevresine yararlı biri olarak yetiştireceklerine, evlatlarından hayır göreceklerine işaret eder. Bekar bir kadın için mal ve mülk bakımından imkanlara sahip, kendisini yetiştirmiş biri ile yaşayacağı birlikteliğe delalet edilir. Rüyada doktor eldiveni giydiğini görmek, üst düzey görevlerde bulunmaya, çevrenize faydalı biri olduğunuzu gösterir. Görülen bu rüya iş ve sosyal yaşama dair verdiğiniz çaba ve emeklerin karşılığını istediğiniz şekilde alacağınızı bildirir. Aynı zamanda geçmiş kötü anıların silinerek, keyifli ve maddi anlamda rahat bir geleceğiniz olmasına yorumlanır. Rüyada doktor eldiveni görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Doktor Eldiveni Görmek Nedir

Rüyada doktor eldiveni görmek, başarı ve kazanımlarınızı çekemeyen art niyetli kişilerin dedikodu ve iftiralarına maruz kalabileceğinizi bildirir. Başarıya giden yolda bir çok engel ve kötülüklere maruz kalabileceğinize, fakat gösterilen azim ve kararlılık ile bunların üstesinden geleceğinize yorumlanır. Bu rüyayı görenin şansı açık olacağına, istek ve hayallerinin gönlündeki gibi zuhur edeceğinin müjdecisidir.

Rüyada Beyaz Eldiven Görmek

Rüyada beyaz eldiven görmek, salih ve temiz işlere yönelmeye, hak yolunda bulunmaya, haramdan uzaklaşmaya işaret edilir. Rüyada beyaz eldiven giymek, elde olan ile yetinmeye, şükür içerisinde olmaya, hem bu dünya hemde ahiret yaşamı için uğraş vermeye tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Eldiveni Görmek

Rüyada ameliyat eldiveni görmek, kendinize olan inancınıza, başarı için gereken çabayı göstermeye delalet eder. Rüyada ameliyat eldiveni giymek, güzel ve hayırlı bir gelecek adına azim içinde çalışmaya, zorluktan sonra gelecek kolaylığa rivayet edilmiştir.

Rüyada Bulaşık Eldiveni Görmek

Rüyada bulaşık eldiveni görmek, zahmet ile geçecek bir dönemin peşinden gelecek ferahlığa tabir edilir. Rüyada bulaşık eldiveni giymek, genel anlamı ile menfaat edeceğiniz işlere, bereketli bir yılın habercisidir.

Rüyada Plastik Eldiven Görmek

Rüyada plastik eldiven görmek, kazanca haram karıştırmaya, yapılan haksızlığa, başkasının malına göz koymaya yorulur. Rüyada plastik eldiven giydiğini görmek, olumsuz anlamlar içermek ile beraber, bazen de yapılan işte yükselmeye, şan ve tanınmaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Eldiveni Görmek

Rüyada bebek eldiveni görmek, olumsuz bir olayın karşısında sabır ve sükunet içinde olmaya, verilene şükretmeye işaret edilir. Aynı zamanda gerçek anlamına yakın bir ifade ile tabir edilmiş olup, yeni evli kişiler için evlat sahibi olmaya, kadın için gebe kalmaya, erkek için isminin hayırla anılmasına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.