Rüyada “ Doktor ” Görmek

Doktor
Rüyada doktor görmek rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya, aynı zamanda hasta kimselerin şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada Doktor Görmek; Rüyada doktor görmek alim bir kimseye işarettir. Bir tabibin kendisine ilaç verdiğini gören kimsenin, vücudu sıhhate kavuşur. Aralarında düşmanlık olan kimselerin rüyada doktor görmeleri, düşmanlarını görmeye işarettir. Rüyada doktor görmek, bazen de, çöpe, çöpçüye, adamı, arkasından çekiştiren ve yüzüne karşı, kaş ve göz işaretleriyle ayıplamaya, haberleri dikkatle araştıran kimseye, harp için hazırlanmış veya bazen galip, bazen de mağlup olan savaşçı birisine işarettir. Rüyada doktor olduğunu gören kimse, haline uygun yüksek bir mevkiye geçer. Ünlü rüya tabirimiz Caferi Sadık doktor görmeyi öğütleri etkili olan vaize, din ve dünya işlerini ıslah eden hakim, müftü ve eğitimciye işaret eder demiştir.

Rüyada Doktor  Olmak; Rüyada doktor olmak rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya, aynı zamanda hasta kimselerin bir anda iyileşeceğini de müjdeler. Rüyada doktor olduğunu görmek sözü dinlenen, fikri alınan bir yönetici, cömert ve helal lokma kazanan bir işveren adil ve yüce gönüllü bir kimseye de delalet edilir. Aynı zamanda rüyasında doktor olduğunu gören kişi başarılı çalışma hayatı sayesinde branşında olabilecek en üst makama terfi eder rütbe ve kıdem yönünden yükseklere erişir.

Rüyada Hastane ve Doktor Görmek; Rüyada hastane ve doktor görmek kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak bir mekan değişikliği yapacağına ve bunun kendisi için uğur getireceğine delalettir. Örneğin; yeni bir eve taşınacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekana gideceğine ve kendisini hiç olmadığı kadar neşeli, coşkulu ve iyi hissedeceğine işarettir. Mutluluk verici hayırlı bir rüya olup kişiye maddi ve manevi yönden bol kazanç sağlayan rüya tabiridir.

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek; Rüyada doktor önlüğü görmek kişide merak ve ilgi uyandıran alanlara ve konulara yönelerek psikolojik olarak kendini daha verimli, bilgili ve becerikli hissetmesine ve bu sayede özellikle de mesleğinde performansının artmasına alamettir. Yakın bir kimseden beklenenin üzerinde başarı görmeye, rahata ermeye, huzurlu bir hayat konusunda karar vermeye, işleri iyiye götürmeye, ferahlığa çıkmaya, zahmetten kurtulmaya, şartları iyileştirmeye ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyada Bayan Doktor Görmek; Rüyada bayan doktor görmek rüya sahibinin erkek ya da kadın olması fark etmeksizin kişinin hayatından büyük yeri olan, kendisi için önemi ve değeri büyük ve vazgeçilmez bir kadından gelecek sevindirici bir habere, iyiliğe ya da rüyayı gören kişiyi müjde edecek, yüceltecek ve gururlandıracak söz ve davranışlara işarettir. Bir kadının aracılık edeceği güzel bir olaya yorulur.Aynı zamanda, iş konusunda güzel bir projenin başına getirilmeye rivayet edilir. Rüyada bayan doktor görmek cinsiyet farkı gözetmeksizin kişinin hayırlı bol kazançlı bir işe yöneleceğine ve çok sevdiği bir yakınından destek göreceğine işaret edilir.

Rüyada Hastane Görmek; Rüyada hastane görmek hayra yorulmaz. İşinizin metninizi değişeceğine işarettir. Rüyada hastane görmek, yapmış olduğunuz, işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. Rüyada kendinin hastaneye girdiğini görmek, şehit olacağınıza işarettir. Rüyada hastanede verilen yemeklerden yediğini görenin, sağlık durumunun bozulup hasta olacağını gösterir. Hastaneyi güzel, temiz süslü ve ferah şekilde görmek ise halkın işlerinin yolunda gittiğini gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.