Rüyada “ Dolap ” Görmek

Dolap
Rüyada dolap görmek rüya sahibinin sakladığı sırları, acıları, umutları ve hevesleri olarak değerlendirilir. Rüya sahibi pek çok şeyi içinde yaşıyor bazen kendine dahi itiraf etmekten çekiniyordu

Rüyada Dolap Görmek; Rüyada dolap görmek rüya sahibinin sakladığı sırları, acıları, umutları ve hevesleri olarak değerlendirilir. Rüya sahibi pek çok şeyi içinde yaşıyor bazen kendine dahi itiraf etmekten çekiniyordu. Ketum olmaya, sır tutmaya, gizli işler yapmaya delalet eder. Rüyada dolap görmek rüya sahibinin belli bir düzene oturtulmuş ve yolunda giden hayatına tabir edilir. Rüya sahibi düzenine o kadar bağlıdır ki önünü göremeyeceği ya da kendisine fayda getireceğine emin olmayacağı hiçbir işe girişmez, bilmediği bir yolda tek adım dahi atmaz. Çünkü rüya sahibi için esas olan kurduğu düzeni koruyabilmek ve var olanı kaybetmemektir. Ünlü rüya tabirimiz İbn’i Şiirin  Rüyada içi eşya dolu bir dolap görmek, rüya sahibinin işlerinin iyiye gitmesine işarettir. Rüyada içi boş bir dolap görmek ise, yoksulluğa, muhtaç duruma düşmesine işarettir.der.

Rüyada Dolap Yaptırmak; Rüyada dolap yaptırmak Herkesin istifade edebileceği hayırlı ve makbul şeyler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi kimseden karşılık beklemeden hayır amaçlı maddi kazancı olmayan sadece Allah tarafından insanlara hayır amaçlı gördüğü insanların yararına olan bir hayrı inşa etmesidir. Kişinin bu davranışı toplum çevresinden beğeniyle karşılanmış yaptığı bu hayra karşılık insanlardan aldığı dua kişinin bir ömür Allah katında mümin kul sayılmasını sağlamıştır.

Rüyada Dolap Taşımak; Rüyada dolap taşımak rüya sahibinin hayatını artık tek başına sürdürmesine  ve kendi düzenini kurmasına tabir edilir. Aileden bağımsız olarak yani onlardan maddi anlamda hiçbir menfaat beklemeden ve yardım almadan yaşamak için kendi kendine yetebilmesi anlamına gelir. Rüyada dolap taşımak, rüya sahibinin artık kendi ayakları üzerinde durmasının zamanı geldiğine ve geleceğine yön vermesi için bazı atılımlar yapıp, yeni kararlar almasının gerektiğine tabir edilir. Güzel bir rüyadır, rüya sahibi için olumlu değişiklikler anlamına gelir.Rüya tabirimiz Caferi Sadık kişinin  kimseye boyun eğmeden, el açmadan, elindekileri kullanarak geleceği için bir şeyler yapmak adına mücadelesi anlamına gelir der.

Rüyada Dolap Almak; Rüyada dolap almak Rüya sahibinin varlık edinmesine, yeni ve güzel eşyalar alarak evini güzelleştirmek istemesine tabir edilir. Aynı zamanda yatırım yapmak anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi anlamda kazanç elde edeceğine yapmış olduğu birikimlerle yeni işlere atılacağına bol miktarda paralar kazanacağına maddi ve manevi yönde bolluğa ve esenliğe ereceğine yapmış olduğu işlerde dünya çapında yükselerek toplum tarafından da beğenilen kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada Dolap Silmek; Rüyada dolap silmek Rüya sahibinin mutluluğuna engel olan her türlü engelden kurtulmasına ve mutluluğa kavuşmasına işaret eder. Sorunların kökten halledilmesi anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibine sürekli sıkıntı yaratan, şikayet için kapısını aşındıran kişilerden uzaklaşmasına da işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.