Rüyada “ Dolar Almak ” Görmek

Dolar Almak
Rüyada dolar almak, iyi haberlerle yeni bir güne başlamak ve bereketli güzel bir geleceğe rivayet edilir. Rüyada dolar aldığını görmek
Etiketler:

Rüyada dolar almak, iyi haberlerle yeni bir güne başlamak ve bereketli güzel bir geleceğe rivayet edilir. Hane içinde sevgi mutluluk huzur demektir. Dolar görmek ve almak kişinin yaptığı yatırımın kazancının iyi olduğunu işaret eder. Maddi açından sıkıntı da olan kişi bu rüyayı görüyorsa sıkıntısı biter. Bolluk ve bereket için uzun bir yaşam sürer. Sağlık sorunları olan kişiler için hayırlı haberi almaktır. Rüyada dolar almak kağıt para şeklinde ise, iyi ve hayırlı olacak olan herşeydir. Eğer bozuk para şeklinde ise kötüye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatına göre yön alır. Rüyada dolar alıp satmak, hayırlı ve doğru işler yapmaya yapılan işte büyük kazanç elde etmeye tabir edilir. Güzel bir sermaye kazanmaya kazanılanın daha da çoğalacağına delalettir. Borçlu olan kimsenin borçlarında kurtulması anlamına gelir. Ayrıca bu hukuk anlamında eğitim görmek yada farklı bir duruma gelmek demektir. Niyet edilmiş bir konuda hayırlı gelişmedir. Eşinden dolar almak, size verdiği değeri gösterir.

Rüyada Dolar Aldığını Görmek

Rüyada dolar aldığını görmek, Mevcut hali sıkıntı olan bir kimse bu rüyayı görüyorsa aydınlık bir gelecektir. Eskiden yapmak istediği bir şeyi yapması manasına gelir. Aslında geç kaldığını sandığı bir şeyin geç olmadığını gösterir. Rüyada birinden dolar almak, sıkıntısını o kişiye devir etmektir. Rüyada dolar kaybetmek hem maddi yada herhangi bir sıkıntısı var ise ondan kısa zamanda kurtulmasıdır. Dolar almak, kişinin emeklerinin boşa çıkmayacağına delalettir. Rüyada yırtık dolar aldığını görmek, işler yolunda giderken sıkıntıya girmek aksilik çıkması olarak görülür. Yabancı para her zaman her zaman yeni bir iş yada yüksek kazançlar elde edilmesi manasına gelir.

Rüyada 100 Dolar Almak

Rüyada 100 dolar almak, zenginlik, şan, şöhret anlamında yorumlanır. Rüyada yüz dolar almak, kişinin borçlarından kısa sürede kurtulması ve kazancının yüksek olması olarak tabir edilir.

Rüyada Deste Dolar Almak

Rüyada deste dolar almak, kimi rüyayı yorumcularına çok para sıkıntıdır. İyiye yorulmaz ama aynı zamanda kişinin beklediği yada olmasını istediği durumun olması manasına gelir.

Rüyada Ölüden Dolar Almak

Rüyada ölüden dolar almak, nasip almaktır ve umutların büyümesidir. Ölüye dolar vermek ise, pekte hayırlı sayılmayan rüyalardandır ve kişiye keder olarak geri döner.

Rüyada Babadan Dolar Almak

Rüyada babadan dolar almak, kişi rabbimizin herşeyi en iyisini sunduğuna ve her yolda bir işaret bıraktığına yorumlanır. Çok farklı bir kişiliğe dönüşmek olarak işaret eder.

Rüyada Dolar Bahşiş Almak

Rüyada dolar bahşiş almak, rüya sahibinin karamsarlığının son bulmasıdır. Kurtuluşa ermesi ve her gün daha iyi olması bereketli günlerin çok yakında olduğunun haberini verir.

Rüyada Dolar Borç Almak

Rüyada dolar borç almak, iyiye yorulmaz ve dertlerin devam edeceği yönündedir. Sıkıntıların bitmediğini gösterir, kişinin her ne sorunu varsa uzun zaman devam edeceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.