escort alanya

Rüyada “ Dolu ” Görmek

Dolu
Rüyada dolu görmek, rüya sahibinin uzun uğraşlar verip devlet kademelerinde işinin yaptırmak için uğraşmasına, işinin gerçekleşmemesine işaret eder.

Rüyada dolu görmek, rüya sahibinin uzun uğraşlar verip devlet kademelerinde işinin yaptırmak için uğraşmasına, işinin gerçekleşmemesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin devlet eli ile zahmet çekmesine, uğraş, zaman ve emek harcamasına rağmen sorununu çözdüremeyeceğine delalet eder. Rüyada dolu görmek, kişinin devlet kadrolarında ordan oraya koşturulmasına, verilen emeklere rağmen olumlu bir sonuç alamamasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin bu yolda harcadağı para ve birikimlerininde boşa gitmesine, hüsrana uğramasına rivayet edilmiştir. Rüyada dolu görmek, kişinin işini çözmek için elindeki ve avucundakinden de olmasına, umutsuzluk yaşamasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin devlete olan güvenlerinin sarsılacağına yorumlanmıştır. Rüyada dolu görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dolu Görmek Nedir

Rüyada dolu görmek, kişi için farklı anlamlar içermek ile beraber, kişinin işinin yarım kalmasına, umutla bağlandığı şeylerden hüsran yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin emek ve çabalarının boşa gitmesine, yaşanacak olumsuz gelişmelerin kişiyi gergin ve stresli biri yapmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zor bir dönemden geçmesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Dolu Yağışı Görmek

Rüyada dolu yağışı görmek, kişinin yaşadığı çıkmazlara, sorun ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gerçekleşmesini beklediği olayların olumsuz sonuçlanmasına, beklentilerin boşa çıkmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin işlerinin bozulmasına, borçlanacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada üzerine dolu yağdığını görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği yerlerden darbe almasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin darlığa düşmesine, maddi olarak zor günler geçirmesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin elinde avucunda ne varsa kaybetmesine, işlerin içinden çıkılmaz bir hal almasına yorulur.

Rüyada Aniden Kar Yağması

Rüyada aniden kar yağması, kişinin bir anda iş ve sosyal yaşamında sorunlar yaşamsına, zorluklara göğüs germek durumunda kalacağına fakat bu durumun kısa süreli olup üstünden geleceğine yorulur.

Rüyada Kışın Kar Yağması

Rüyada kışın kar yağması, kişinin gördüğü rüya kış ayında ise kişi için hayır olarak görülmüş olup, hayırlara nail olmaya, işlerinin açılıp bolluk ve bereket içersinde olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber, kişinin işlerinde canlanma yaşanmasına, bolluk ve bereket yaşanmasına vesiledir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.