escort alanya

Rüyada “ Dolu Yağdığını ” Görmek

Dolu Yağdığını
Rüyada dolu yağdığını görmek, rüya sahibi için pek hayırlı görülmemiş bu rüya kişinin başına gelecek sıkıntıların uyarıcısı olarak yorumlanmıştır.

Rüyada dolu yağdığını görmek, rüya sahibi için pek hayırlı görülmemiş bu rüya kişinin başına gelecek sıkıntıların uyarıcısı olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin uğursuzluk, bela ve musibetler yaşayacağı olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada dolu yağdığını görmek, kişinin sağlık problemleri yaşamasına, girdiği işlerde hüsran yaşamasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin maddi kayıplar yaşamasına, geçim sıkıntısına düşmeye işaret eder. Rüyada dolu yağdığını görmek, işlerin bozulmasına, büyük borçlar altına girmeye tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin gergin bir ruh hali içersinde olmalarına, bu durumun kişinin aile yaşantısınada olumsuz olarak yansımasına, kavga ve kırgınlıklara yorulur. Rüyada dolu yağması, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Nedir

Rüyada dolu yağdığını görmek, kişinin türlü sıkıntı ve dertler içersinde olmasına, çıkış yolu arayışında olmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin günahkar davranışlar içersinde olmasına, ihtiyaç sahibi olmaya ve azap görmeye işaret eder.. Kişi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin yaptığı hatalı davranışlardan vazgeçip, tövbe içersinde olması gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Dolu Yağması

rüyada dolu yağması, düşkün duruma düşmeye, mal ve mülk kaybetmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile içi sıkıntılar ve çatışmalar yaşamasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin zor bir dönem geçirmesine, zengin ise fakirleşmesine, üst üste yaşanan sorunlara rivayet edilmiştir.

Rüyada Doluya Tutulduğunu Görmek

Rüyada doluya tutulduğunu görmek, iyiye yorumlanmamı olup kişinin maddi ve manevi anlamda çöküş içersinde olmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin sıkıntı ve stresli bir dönemden geçildiğine, arkadaş ve yakınların desteğine ihtiyaç olunmasına işaret eder. Aynı zamanda yanlış davranışlardan dönülmesi gerektiği olarak da yorumlanır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek, hoş olmayan sözlere maruz kalmaya, yalan ve iftiraya uğramaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarından dolayı büyük üzüntü ve bunalım içersinde olmasına yorulur. Görülen bu rüya aynı zamanda iş ile ilgili sorunlar yaşamaya, engellemelere takılmaya delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, kişi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber yaşanan sorunların son bulmasına, hayra ve berekete işaret eder. Görülen bu rüya kişinin muradının gerçekleşmesine, hayallere kavuşmak olarak da tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.