escort alanya

Rüyada “ Dolu Yağması ” Görmek

Dolu Yağması
Rüyada dolu yağması, rüya sahibinin yaşadığı toplumda güçlünün güçsüzü ezmesine, zenginin hep zengin fakirin hep fakir kalmasına işaret eder.

Rüyada dolu yağması, rüya sahibinin yaşadığı toplumda güçlünün güçsüzü ezmesine, zenginin hep zengin fakirin hep fakir kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları yerde kıtlık, geçim sıkıntısı, yokluk ve ızdırap olmasına delalet eder. Rüyada dolu yağması, idareci ve yönetici kısmının bolluk, zenginlik içersinde olmasına, halk tabakasının ise, zulüm ve eziyet içersinde olduğuna tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin çile çekmesine, iş ve hane yaşamında huzursuzluk içersinde olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada dolu yağması, mal ve mülkün elden çıkmasına, mali krizler yaşamaya, işlerin bozulmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlere karşı husumet ve düşmanlık içersinde olan kimselere yorumlanmıştır. Rüyada dolu yağması, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dolu Yağması Ne Demek

Rüyada dolu yağması, toplumsal sıkıntılara işaret eden bu rüya, toplumda bozulma ve çürümelerin olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları toplumda güçlülerin sözü geçmesine, alt tabakanın ezilip zulum gördüğüne delalet eder. Görülen bu rüya bela ve musibetler yaşamaya, geçim derdine düşmeye rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadıkları yerde kıtlık vuku bulmasına tabir olunur.

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada dolu yağdığını görmek, rüya sahibinin tüm emek ve çabalarına rağmen karşılığını bulamamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üst üste sıkıntılar ile uğraşmasına, kişinin kazandığının bereketini görememesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin uğursuzluk yaşaması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, görülen rüya sağanak ve şiddetli ise mal ve mülk kaybı yaşamaya işaret eder. Yağmur sakin ve usul usul yağar ise hayır ve güzelliklere nail olmaya rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında mutluluk ve huzurun daim olması olarak da yorulmuştur.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması, mevsiminde yağan kar hayırlı haberlere kavuşmaya yorumlanmıştır. işlerin yoluna girmesine, beklentilerin gerçekleşmesine işaret eder. Görülen rüya kış mevsiminde değil ise umutla gerçekleşmesi istenen olayların hüsranla sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyada Sel Görmek

Rüyada sel görmek, kişinin çalışmalarını ve büyük başarılar kazanmasını çekemeyen kişilerin varlığına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin bu kişiler yüzünden uzun süre engellemeler yaşayacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.