Rüyada “ Dolunay ” Görmek

Dolunay
Rüyada dolunay görmek, hayırlara vesile olup salih rüyalardan kabul edilmiştir, rüya sahibinin hayatı boyunca bolluk,bereket içersinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada dolunay görmek, hayırlara vesile olup salih rüyalardan kabul edilmiştir, rüya sahibinin hayatı boyunca bolluk ve bereket içersinde yaşayacağına delalettir. Bu rüyayı görenin her zaman rızkı bol olacağına hayattan her zaman payına düşen nimeti alacağının işarettir. Rüyada dolunay görmek, rüyayı görenin nerede olursa olsun şansının her zaman yaver gideceğine tüm kapıların ardına kadar açılacağına yorumlanmıştır. Rüya sahibinin iş ve özel hayatında en büyük mutluluk ve zaferleri tadacağı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada dolunay görmek, rüya görenin aile ve sosyal çevrede hürmet, saygı göreceğinin alametidir. Bu rüya bir müjdeci olup kişinin bütün işlerinde Allah’u Teala tarafından yardım görmeye vesiledir. Rüyada dolunay görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Dolunay Görmek Diyanet

Rüyada dolunay görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin maneviyatının yükselmesine hak yoluna yaklaşmasına delalettir. Rüya sahibinin hatalarından kurtulup dini ilimlere merak salmasına ve bu yolda ilerleyeceği olarak da tabir edilmiştir. Rüyada dolunay görmek islami yorumuna göre, rüyayı gören evli ise hayırlı bir evlada bekar ise nur yüzlü, iyi huylu bir kısmete yorumlanmıştır. rüyayı görenin güzel ve kutsiyeti olan bir şey yaşayacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Parçalanmış Dolunay Görmek

Rüyada parçalanmış dolunay görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu bölgede türlü musibetlerin olacağı olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenin iş ve özel hayatında ayrılıklar yaşanacağına, kavga ve kırgınlıkların olacağına da delalettir. rüya sahibinin kendisi ile beraber çevresindeki insanlarında bu olaylardan az veya çok etkileneceğine genel bir huzursuzluğun yaşanacağına tabir edilmiştir. Ayrıca doğal afetlerin yaşanabileceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Parlak Dolunay Görmek

Rüyada parlak dolunay görmek, hayali kurulan mutluluğa, hak edilmiş bir servete, güzel bir geleceğin yaşanacağına yorumlanmıştır. Rüya sahibinin şansının açık olduğuna yapmış olduğu işlerde başarılı kazanımlar elde edeceğinin işarettir. Aynı zamanda bu rüya maddi sıkıntılardan kurtulup refaha ve özlenen hayata kavuşmak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kırmızı Dolunay Görmek

Rüyada kırmızı dolunay görmek, rüya sahibinin herhangi bir yakınına, komşusuna veya öz kardeşine zulüm edeceğine yorumlanmıştır. Yakın akrabalarınızdan birinin sizden kaynaklı üzüleceğine ve manen yıpranacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya eşler arasında gelişmiş olan ailevi sorunlarının büyüyerek aile saadetine zarar vereceği olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. dilber dedi ki:

  rüyamda ben arabada idim arabanın camından beyaz bulutlar arasına dolunay ben gittikce beni takiip ediyodu ve dolunayın altında gelinlik giymiş bikıx var dı onun fotorafını çektım

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Dilber hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu farklı anlamlar içermek ile genel anlamı ile hayra yorumlanmıştır. Rüyada dolunay görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin maneviyatının yükselmesine hak yoluna yaklaşmasına delalettir. Rüya sahibinin hatalarından kurtulup dini ilimlere merak salmasına ve bu yolda ilerleyeceği olarak da tabir edilmiştir. Rüyada dolunay görmek islami yorumuna göre, rüyayı gören evli ise hayırlı bir evlada bekar ise nur yüzlü, iyi huylu bir kısmete yorumlanmıştır. rüyayı görenin güzel ve kutsiyeti olan bir şey yaşayacağı olarak da yorumlanmıştır. Aynı zamanda rüyada gelinlik giymiş birisini görmek, tanıdık biri ise bu kişinin evlilik yaşamasına, tanımadığınız biri ise, sizin kısmetinize yorumlanmıştır. Evli iseniz ise, hanenizdeki huzura ve birliğe tabir olunur.

 2. Nuran Çokan Tekcan dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda rahmetli olmuş olan teyzemi ve anne mi hacca gitmişler hac kıyafetleri ile fotografta görüyorum.Sonra gökyüzünde iki adet çok parlak ışıklı dolunay görüyorum.Daha sonra ablamı görüyorum eli rahatsızmış bana gösteriyor..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nuran hanım rüyanız hayır olsun. Kişi rüyasında ölmüş olan yakınlarını görür ise, bu onlara olan özlemine, onlara olan sevgi ve muhabbetine tabir edilir. Bezen de gördüğü kişilerin kendisinden hayır duası beklediğine, imkanlarınız dahilinde mümkünse mezarlarını ziyaret etmeniz gerektiğine yorulur. Rüyada dolunay görmek, hayırlara vesile olup salih rüyalardan kabul edilmiştir, rüya sahibinin hayatı boyunca bolluk ve bereket içersinde yaşayacağına delalettir. Bu rüyayı görenin her zaman rızkı bol olacağına hayattan her zaman payına düşen nimeti alacağının işarettir. Rüyada dolunay görmek, rüyayı görenin nerede olursa olsun şansının her zaman yaver gideceğine tüm kapıların ardına kadar açılacağına yorumlanmıştır.

 3. funda dedi ki:

  Öncelikle merhaba,
  Daha önce gördüğüm bir rüyada ışıl ışıl parlayan dolunay sanki yeryüzüne inmişti. O kadar büyüktü ki ondan başka bir şey göremiyordum. Parmağımı uzattığımda sanki değecek gibiydi. Yanımda insan vardı ama kimdi bilmiyorum.
  Şimdi ona benzer bir rüya daha gördüm. Rüyamda iki tane dolunay vardı gökyüzünde. Biri bembeyaz diğeri ise biraz daha sarı. Ama ikisi de bulunduğum bölgeyi aydınlatıyordu. Yanımda bir kişi daha vardı. Birine dolunay birine de bir gezegen diyordu. Gördüğüm her iki insanın değil yüzünü cinsiyetini dahi hatırlamıyorum . bulunduğum yerde sadece dağlar gecenin mavisi ve birkaç bulut vardı. Ama gece aydınlık ve temiz bir geceydi. Sanki havayı soluyordum. Bu rüyalar beni çok yoruyor. Garip bir hal bırakıyor üstümde. Psikolojik belki de . Ama anlam veremediğim garip bir ağırlıkla dolaşıyorum gün boyu. Ve hatırladığım bazı rüyalar o hissi hep yaşatıyorlar . Aslında sanki birer hazinelerde ben böyle anlatarak azaltıyorum değerini. Eğer gerçekten rüya ilmi ile uğraşıyorsanız bana bir yol söyleyin