Rüyada “ Domates Salatası ” Görmek

Domates Salatası
Rüyada domates salatası görmek, rızkın çoğalması ve iyi yönde kazançlar iş hayatında iyi yerlere gelmesine yorum yapılır.
Etiketler:

Rüyada domates salatası görmek, rızkın çoğalması ve iyi yönde kazançlar iş hayatında iyi yerlere gelmesine yorum yapılır. İş hayatında çok iyi yerlere gelmeye ve önemli haberlerin gelmesine işaret eder. Geçim sıkıntısı çeken biri için zor günlerin gerinde kalması manasına gelir. Bir şey almaya niyetlenen kişi için bu rüya çok hayırlıdır. Yapacağı alacağı şeyi almasında hayır vardır. Huzurlu bir yaşamı gösterir. Rüyada bahçede biber, domates, salatalık görmek, en hayırlı rüyalar içerisindedir. Aslında domates salatalık saçma gibi görülür. Fakat Allahın verdiği her nimette güzel hayırlar saklıdır ve her nimetin kendine göre şifası vardır. Sağlık açısından ciddi sorunu olan kişiler için güzel haberledir. Evli kimseler için eşler arası muhabbetin daha da artması anlamındadır. Rüyada domates salatalık toplamak, girilen bir mücadele olduğuna ama bunun iş yönünde olmadığını gösterir. Kişinin özel yada genel yaşamında almak istediğini en iyi şekilde almasına tabir edilir.

Rüyada Domates Salata Görmek

Rüyada domates salata görmek, renge göre değişiklik gösterir. Çok kırmızı bir domates görmek aşkı ifade eder. Yeni bir aşktır bekarlar için. Bazen ise köklü bir aşka yelken açmaktır. Kalıcı olan ömürlük olan sevgileri simgeler. Kişinin hayatında çok mutlu olacağı gelişmelerin yaşanmasıdır. Salatanın renginin parlak olması güzel görünmesi, hatta elinize alıp kokusunun gelmesi manevi anlamda güç kazanmaktır. Manevi olarak huzur bulmak kalbin sürekli huzurlu olması anlamında yorum yapılır. Bu renklerin solgun olması kısa süreli hastalıktır. Bozuk olması kötü kokular gelmesi, nazar değmesi, göz olması anlamındadır. Eşlerin arasını bozmak isteyen kıskanç olan biri delalettir.

Rüyada Domates Salatası Yapmak

Rüyada domates salatası yapmak, eğer sarı domates yeniyorsa sağlık sorunlarına yorulur. Eğer güzel görünümlü ise, kişinin her ne istiyorsa istediğine ulaşması karmaşık durumların son bulmasıdır.

Rüyada Domates Soğan Salatası Görmek

Rüyada domates soğan salatası görmek, maddi açından biriyle yarışmak yada sizi sıkıntıya sokacak bir durumun olduğu görülür. Kısa dönemli maddi sıkıntı manasına gelir.

Rüyada Domates Salatası Yemek

Rüyada domates salatası yemek, mutlu olmaktır özellikle kırmızı domates olması imkanlarının herşeye olanacak sağlayacağına yorumlanır. Kısmetin açılması ve bol rızk kapılarına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.