Rüyada “ Domuz ” Görmek

Domuz
Rüyada domuz görmek iyi olarak tabir edilmez genelde kısmetsizlik ya da şansızlık olarak tabir edilir.

Rüyada Domuz Görmek; Rüyada domuz görmek iyi olarak tabir edilmez genelde kısmetsizlik ya da şansızlık olarak tabir edilir. Domuz görmenin birden fazla yorumları vardır örneğin saldırgan bir domuz görmek zengin bir kişiden zara geleceğini saldırgan domuza karşılık vermek o kişiye karşı mücadele edeceğinize domuz sürüsünü kovalamak size zarar verecek olan kişileri alt ettiğinizi gibi gibi bir çok anlamları içerir.Aynı zamanda domuz görmek kişide terfi etmek ya da rütbe alması olarak ta yorumlanır.

Rüyada Domuz Eti Görmek; Rüyada domuz eti görmek Rüyada domuz eti görmek helal olmayan, alın teri dökülmeden, emek harcanmadan, çalışıp, yorulmadan, hile ile kazanılan para, rızk ya da mülkiyet anlamına gelir.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek; Rüyada domuz yavrusu görmek zorluk, meşakkat ve güçlük çekmek anlamına gelir.Kişiyi iş hayatında zorlu bir yola gireceğini işaret eder. Aynı zamanda domuz yavrusu ya da yavruları görmek birden çok düşmanın olduğununda göstergesidir.

Rüyada Domuz Eti Yemek; Rüyada domuz eti yemek harama işarettir.Rüşvet yolsuzluk gibi işlere girerek kursağından helal lokmanın geçmediğine işaret eder.

Rüyada Domuz Sürüsü Gütmek; Rüyada domuz sürüsü gütmek rüya sahibinin hayalinde bile kuramadığı bi yaşamının olacağına işarettir. Rüya sahibi kendisine zarar vermeye çalışan insanları etkisi altına alarak onları kendine bağlamıştır..Bu kişiler hem maddi hem de manevi anlamda bolluk berekete kavuşur huzurlu bir yaşantıya sahip olurlar.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. nebahat dedi ki:

    Rüyada domuz ayağını elime aldım ve cok taşkınlık elimi devamli yikadim cevap yazarsaniz sevinirim

    1. admin dedi ki:

      Rüyada domuz görmek size zarar vermek isteyen düşmanlara yorumlanır.